پرداخت هزینه رزرو تغییر زمان یا مکان ثبت نام آزمون جی آر ای جنرال

[box type="info"] احتمال انجام تغییر زمان ثبت‌نام به تاریخ و سنتر انتخابی شما، 80% می باشد.

ثبت نام قطعی شما ممکن است نیم ساعت بعد از ثبت سفارش انجام شده و یا تا 4 روز قبل از امتحان نیز طول بکشد.

در صورتی که به هر دلیلی از ثبت‌نام منصرف شوید و یا ما موفق به ثبت نام شما نشویم،

100% وجه پرداختی شما، بازگشت داده می‌شود.[/box]

با توجه به تقاضای بالا برای شرکت در آزمون های زبان خصوصاً تافل اینترنتی و جی آر ای جنرال، داوطلبان با مشکل کمبود جا و پر بودن سنترهای آزمون در تاریخ های مورد نظرشان مواجه شده اند. تیم شریف ویزا با توجه به سابقه چندین ساله در ثبت نام آزمون های زبان، اعتقاد دارد که در هر زمانی امکان ثبت نام داوطلبین وجود دارد. علت این امر، جابجایی ها و کنسلی های مختلف توسط داوطلبین ثبت نام شده است. همچنین همواره تاریخ ها و سنترهای جدید به تاریخ های موجود اضافه می گردد.

با توجه به آنلاین بودن مستمر تیم شریف ویزا در سایت ets، ما می توانیم جاهای خالی را برای شما پیدا کنیم و ثبت نامتان را در تاریخ و سنتری که هم اکنون پر است انجام دهیم. کافی است تنها با پرداخت معادل ریالی 6$ رزرو ثبت نام آزمون مورد نظر خود را سفارش دهید.

برای تغییر زمان یا مرکز آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری GRE General CBT Reschedule تا ۳ روز قبل از آزمون به غیر از روز آزمون فرصت دارید به صورت آنلاین یا تلفنی تاریخ/مرکز آزمون خود را تغییر دهید. هزینه تغییر زمان یا مرکز آزمون جی آر ای جنرال مبلغ ۵۰ دلار آمریکا می باشد. توجه نمایید که شما نمی توانید تاریخ یا مرکز آزمون جی آر ای را از طریق پست، ایمیل و یا مرکز آزمون تغییر دهید.

برای تغییر آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری GRE General CBT Reschedule از طریق آنلاین پس از ورود به اکانت خود در سایت ETS به قسمت View, Change or Cancel Your Computer-based GRE® revised General Test Registration وارد شده و در قسمت Change a Test Date گزینه reschedule را انتخاب کنید. پس از آن می توانید اقدام به تغییر آزمون جی آر ای نمایید.

پرداخت هزینه های ثبت نام آزمون جی آر ای و همچنین پرداخت هزینه تغییر تاریخ/مرکز آزمون جی آر ای جنرال و ریپورت های آزمون تنها به روش پرداخت با کارت اعتباری بین المللی مقدور می باشد.

پس از انتخاب تاریخ امتحان و حوزه مورد نظر، پس از طی چند مرحله، ثبت نام بوسیله پرداخت آنلاین توسط کارت اعتباری بین المللی مثل  ویز کارت، مستر کارت، پی پال (PayPal , Visa Card ،Master Card) و غیره امکان پذیر است. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون جی آرای جنرال  و همچنین ریپورت های نمره و تغییر تاریخ آزمون تنها به روش پرداخت با کارت های اعتباری بین المللی ممکن می باشد. این خدمات را ما در کمترین زمان برای شما انجام می دهیم.

قدم اول: ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید “افزایش اعتبار” بدهید. (با استفاده از رمز دوم و درگاه پرداخت آنلاین بانکی شتاب یا به روش کارت به کارت می توانید اعتبار ریالی حساب شریف ویزا خود را افزایش دهید.)
قدم دوم: سفارش خود را با توجه به نوع آن، ثبت سفارش کنید. لیست خدمات شریف ویزا از اینجا قابل مشاهده است.
 
شما همچنین می توانید جهت پرداخت حضوری در روزهای شنبه تا پنجشنبه (در صورت تعطیل نبودن) با تعیین وقت قبلی، به دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.