Flat Preloader Icon

پرداخت هزینه ثبت نام / تمدید IEEE

IEEE بزرگترین سازمان فنی مهندسی در جهان است که به پیشرفت تکنولوژی بشریت اختصاص داده شده است. این سازمان و اعضای آن الهام بخش جامعه جهانی با استفاده از نوآوری برای فردایی بهتر از طریق انتشارات، کنفرانس ها، استانداردهای فن آوری و فعالیت های حرفه ای و آموزشی می باشد. IEEE به عنوان مرجعی برای مهندسی، محاسبات و فن آوری اطلاعات در سرتاسر جهان شناخته می شود.

بیش از 420هزار نفر در بیشتر از 160 کشور در IEEE عضویت دارند. IEEE بیش از یک سوم ادبیات فنی در جهان را منتشر کرده است که شامل مهندسی برق، علوم کامپیوتر و الکترونیک و یکی از پیشگامان توسعه استاندارد های بین المللی که زیر بنای بسیاری از ارتباطات از راه دور، فناوری اطلاعات . محصولات و خدمات تولید برق امروزه می باشد.

مزایای ثبت نام در IEEE :

ورود به سایت های مختلف IEEE با یک حساب کاربری
مدیریت عضویت
دریافت تخفیف اعضا
شخصی سازی تجربیات و مهارت ها
مدیریت حساب و تاریخچه ی سفارش ها

http://www.ieee.org/membership_services/membership/join/join_dues.html

.

.

.

.

.

– هزینه عضویت در IEEE چقدر است؟

برای استفاده از مزایای IEEE می بایست عضو آن باشید. دو نوع عضویت دانشجویی (Student) و عضویت حرفه ای (Professional) در این موسسه وجود دارد و هزینه عضویت در IEEE نسبت به کشور محل اقامت متقاضی، نوع عضویت و مدت زمان آن متفاوت است.

– مزایای عضویت در موسسه IEEE چیست؟

ارتباط با دیگر اعضای IEEE در سراسر دنیا، اطلاع از اخبار علمی، استفاده از ایمیل مجازی IEEE با آدرس yourname@ieee.org، تخفیف ویژه در ثبت مقالات در کنفرانس های IEEE، شرکت در کنفرانس های IEEE در داخل و خارج از کشور، دسترسی به کتابخانه IEEE و برخی مزایای دیگر که اعضا متناسب با نوع عضویت خود، از این مزایا بهره مند خواهند شد.

– هزینه عضویت دانشجویی برای مدت یک سال چقدر است؟

هزینه یک ساله عضویت دانشجویی 27 دلار است.

– هزینه عضویت حرفه ای چقدر است؟

در حالت الکترونیکی، اعضا بصورت الکترونیکی مقالات و مجلات IEEE را دریافت می کنند و حق عضویت آن 89 دلار است و در حالت غیرالکترونیکی اعضا از طریق پست می توانند مجلات را دریافت کنند و حق عضویت آن 160 دلار است.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش اعتبار” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “