Flat Preloader Icon

گیفت کارت آمازون

آمازون کارت یا گیفت کارت آمازون در واقع کد های اعتباری مجازی هستند که به صورتهای مختلف فیزیکی، پرینت و ایمیل وجود دارند که کارکرد همگی یکسان می باشد. این کارت ها می تواند مبلغی بین 10 تا 2000 دلار باشد و هیچ محدودیت زمانی ندارد.

گیفت کارت آمازون در واقع کد های اعتباری مجازی هستند که به صورتهای مختلف فیزیکی، پرینت و ایمیل وجود دارند که کارکرد همگی یکسان می باشد. این کارت ها می تواند مبلغی بین 10 تا 2000 دلار باشد و هیچ محدودیت زمانی ندارد.

شرکت Amazon.com که اغلب به عنوان Amazon شناخته میشود، یک شرکت آمریکایی تجارت الکترونیکی و محصاسبات ابری است که دفتر مرکزی در سیاتل واشنگتن است. این شرکت بزرگترین خرده فروشی در جهان مبتنی بر اینترنت با در نظر گرفتن میزان کل فروش و سرمایه گذاری در بازار است. Amazon در ابتدا به عنوان یک فروشگاه الکترونیک آنلاین شروع به کار کرد و بعد از آن به فروش DVD، Blu-rays، CD، MP3، Video، کتابهای صوتی، نرم افزار، بازی های الکترونیکی، پوشاک، مبلمان، اسباب بازی و جواهرات تنوع پیدا کرد. همچنین Amazon برخی محصولات محدود با برند خودش را به فروش میرساند.

Amazon برای کشورهای ایالات متحده، انگلستان و ایرلند، فرانسه، کانادا، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، هلند، استرالیا،برزیل، ژاپن، چین، هند و مکزیک دارای وب سایت های خرده فروشی جداگانه است. و قصد دارد به زودی در لهستان و سوئد نیز حمل نقل بین المللی خود را اره اندازی کند.
جف بزوس شرکت را با نام Cadabra در تاریخ 5 ژوئیه 1994 تاسیس کرد اما بعد از یکسال که اسم سایت را با عنوان cadaver ( به معنی جسد ) شنید آن را به عنوان Relentless.com تغییر داد که این آدرس هنوز هم متعلق به بزوس می باشد و به آدرس Amazon.com می رود.
بزوس نام آمازون رو از رودخانه ی آمازون که بزرگترین رودخانه در جهان است انتخاب کرده است، چون در نظر داشت بزرگترین فروشگاه در دنیا باشه.
روش پرداخت درسایت به دو صورت می باشد که می توانید با مستر کارت یا ویزا کارت در سایت اقدام به پرداخت هزینه نمایید و یا با گیفت کارت های آمازون ( Amazon Gift Card ) پرداخت نمایید.

.

.

.

.

.

– مبلغ گیفت کارت آمازون باید چقدر باشد؟

گیفت کارت آمازون را در مبالغ 10 الی 2000دلار می توانید درخواست بدید
با این کارت ها میتوانید از وب سایت Amazon خرید کنید.

– آیا خرج گیفت کارت آمازون محدودیت زمانی دارد؟

گیفت کارت آمازون تاریخ انقضا ندارد.

– کاربرد گیفت کارت آمازون در ایران چیست؟

خرید الکترونیکی و دریافت Download کتاب ، مقالات علمی و پایان نامه ها از این فروشگاه
خرید لایسنس و کد نرم افزارهای کاربردی ویندوز و مک
خرید و دانلود موزیک های ویژه از دیتابیس قوی آمازون
خرید کتاب از amazon
خرید فیلم و …

مبلغ قابل پرداخت برای سایر ارزهایی که در فرم ثبت سفارش سایت نیستند را در سایت xe.com به یورو تبدیل کرده و در سایت معادل ریالی مبلغ به یورو را پرداخت کنید.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “