Flat Preloader Icon

خرید / افزایش اعتبار envato

در این سایت شما میتوانید محصولات مختلفی از themeforest، codecanyon، videohive، audiojungle، graphicriver، photodune، 3docean را خریداری نمایید. قالب و تم های مختلف برای وردپرس، افزونه و پلاگین ( plugins, addons )، نمونه کدهای برنامه نویسی فریم وورک های مختلف از PHP,JAVASCRIPT و HTML5 و انواع فایلهای آموزشی و آماده برای استفاده در پروژه های خود را میتوانید در میان این محصولات خریداری نمایید.

انواتو (Envato)

 برای خرید در سایت envato، می بایست ابتدا در سایت انواتو ( envato )  ثبت نام نمایید و خرید انجام دهید. دقت داشته باشید که وب سایت انواتو ( envato ) در حال حاضر به IP ایران و 5 کشور دیگر خدمات ارائه نمیدهد. قبل از ثبت نام تدبیری اندیشیده و پس از آن اقدام فرمایید تا مشکلی پیش نیاید.

 

شارژ حساب کاربری انواتو
یکی از روش های خرید از سایت Envato این است که ابتدا شما مبلغی را به عنوان اعتبار برای خود در سایت خریداری می‌نمایید و سپس با آن اعتبار اقدام به خرید می کنید.

خرید آنی بدون افزایش اعتبار
همچنین می توانید به جای افزایش اعتبار در سایت Envato، با انتخاب آیتم مورد نظرتان و کلیک برروی دکمه Buy Now به صفحه پرداخت رسیده و محصول خود را خریداری نمایید.

 

زیر مجموعه های سایت انواتو:

  • Envato Market
  • ThemeForest
  • Envato Tuts+
  • Envato Studio
  • Envato Site
  • Envato Element


خرید محصولات envato
برای خرید در سایت envato می توانید در سایت شریف ویزا  ثبت سفارش انجام دهید، کارشناسان شریف ویزا در اسرع وقت پرداخت شما را دریافت و انجام خواهند داد.

 

فری لنسر

انواتو بزرگترین مارکت در سطح دنیا برای طراحان وب سایت می باشد، همچنین شما می توانید طراحی هایی که انجام دادید را در این مارکت برای فروش قرار دهید و بدلیل بازدید بسیار زیاد روزانه این مارکت موفق به فروش محصولات خود باشید و از فروش آن سود زیادی بدست آورید. اما این مارکت ایران را تحریم کرده است.

 

 

سوالات متداول درباره خرید / افزایش اعتبار envato

– سایت envato چیست؟

انواتو یکی از سایت های پرطرفدار برای گرافیست ها، برنامه نویسان، طراحان سایت و افرادی که کارهای ویدئویی و تصویری انجام می دهند، است. میلیون ها محصول دیجیتال، کدهای برنامه نویسی، موسیقی، تم و متریال در این سایت وجود دارد.

– مجموعه‌های سایت envato شامل چه بخش هایی است ؟

envato market: انواتو مارکت
envato studio: انواتو استودیو
envato tuts+: انواتو توتس

– envato market شامل چه زیر مجموعه هایی هست؟

themeforest (تم فارست)
codecanyon: slider ها، plugin ها، script ها و کدهای برنامه نویسی برای WordPress، Java، Android، iOS و موارد مشابه.
videohiver
audiojungle
graphicriver
photodune
3docean

– envato tuts شامل چه مواردی است؟

انواتو توتس با بیش از 21,000 خودآموز رایگان و بیش از 740 فیلم آموزشی و صدها کتاب الکترونیک در مورد همه چیز از برنامه نویسی تا کارهای هنری در این بخش قرار دارد.

– آیا از طریق شریف ویزا می توانم پرداختی سایت envato را انجام بدم؟

بله ، با ثبت سفارش در سایت شریف ویزا می توانید اکانت envato خود را شارژ نمایید.

مبلغ قابل پرداخت برای سایر ارزهایی که در فرم ثبت سفارش سایت نیستند را در سایت xe.com به یورو تبدیل کرده و در سایت معادل ریالی مبلغ به یورو را پرداخت کنید.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “