خرید / افزایش اعتبار envato

در این سایت شما میتوانید محصولات مختلفی از themeforest، codecanyon، videohive، audiojungle، graphicriver، photodune، 3docean را خریداری نمایید. قالب و تم های مختلف برای وردپرس، افزونه و پلاگین ( plugins, addons )، نمونه کدهای برنامه نویسی فریم وورک های مختلف از PHP,JAVASCRIPT و HTML5 و انواع فایلهای آموزشی و آماده برای استفاده در پروژه های خود را میتوانید در میان این محصولات خریداری نمایید.

انواتو (Envato)

 برای خرید در سایت envato، می بایست ابتدا در سایت انواتو ( envato )  ثبت نام نمایید و خرید انجام دهید. دقت داشته باشید که وب سایت انواتو ( envato ) در حال حاضر به IP ایران و 5 کشور دیگر خدمات ارائه نمیدهد. قبل از ثبت نام تدبیری اندیشیده و پس از آن اقدام فرمایید تا مشکلی پیش نیاید.

 

شارژ حساب کاربری انواتو
یکی از روش های خرید از سایت Envato این است که ابتدا شما مبلغی را به عنوان اعتبار برای خود در سایت خریداری می‌نمایید و سپس با آن اعتبار اقدام به خرید می کنید.

خرید آنی بدون افزایش اعتبار
همچنین می توانید به جای افزایش اعتبار در سایت Envato، با انتخاب آیتم مورد نظرتان و کلیک برروی دکمه Buy Now به صفحه پرداخت رسیده و محصول خود را خریداری نمایید.

 

زیر مجموعه های سایت انواتو:

  • Envato Market
  • ThemeForest
  • Envato Tuts+
  • Envato Studio
  • Envato Site
  • Envato Element


خرید محصولات envato
برای خرید در سایت envato می توانید در سایت شریف ویزا  ثبت سفارش انجام دهید، کارشناسان شریف ویزا در اسرع وقت پرداخت شما را دریافت و انجام خواهند داد.

 

فری لنسر

انواتو بزرگترین مارکت در سطح دنیا برای طراحان وب سایت می باشد، همچنین شما می توانید طراحی هایی که انجام دادید را در این مارکت برای فروش قرار دهید و بدلیل بازدید بسیار زیاد روزانه این مارکت موفق به فروش محصولات خود باشید و از فروش آن سود زیادی بدست آورید. اما این مارکت ایران را تحریم کرده است

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش اعتبار” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.
مبلغ قابل پرداخت برای دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
مبلغ قابل پرداخت برای سایر ارزها غیر از دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * (نرخ تبدیل واحد بین بانکی) 1.04 * مبلغ به دلار آمریکا در سایت xe.com = مبلغ قابل پرداخت ریالی

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “