پرداخت هزینه عضویت PMI / تمدید PMI

عضویت pmi و تمدید PMI , ثبت پروفایل به معنای عضویت در PMI نیست و لازم است پس از ورود به حساب کاربری بر روی گزینه Join PMI Today کلیک کرده و مراحل را تا تکمیل پرداخت، دنبال کنید.

هزینه عضویت در PMI به صورت های زیر می باشد:

پرداخت عضویت فردی :
ثبت نام : 129 دلار
تمدید : 129 دلار

پرداخت عضویت دانشجویی:
ثبت نام : 32 دلار
تمدید : 32 دلار

پرداخت عضویت بازنشسته :
تمدید : 65 دلار

موسسه مدیریت پروژه ( PMI ) شامل خدمات توسعه استانداردها، پژوهش، آموزش، انتشار، موقعیت های شبکه، فرصت ها در فصل های محلی، میزبانی کنفرانس ها و سمینارهای آموزشی و ارائه مجوز رسمی در مدیریت پروژه را فراهم می کند.

PMI داوطلبان نو آموز را برای استاندارد های صنعتی مانند “راهنمای مدیریت پروژه علمی” که توسط موسسه ملی استانداردهای آمریکا ( ANSI ) شناخته میشود، به کار میگیرد.
در سال 1960 مدیریت پروژه با این عنوان که در پروژه هوا فضا، ساخت و ساز و صنایع دفاع استفاده شود مطرح گردید و درسال 1969 به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس شد.

برای پرداخت هزینه عضویت PMI می توانید از روش خرید ویزا کارت و مستر کارت و همچنین ثبت سفارش بر روی سایت شریف ویزا برای پرداخت مستقیم اقدام نمایید.

پرداخت 139 دلاری شما شامل 129 دلار برای عضویت و 10 دلار جهت Application Fee (هزینه درخواست عضویت) محاسبه می شود.
همچنین پس از پرداخت، آخرین نسخه PDF از کتاب PMI BOOK Guide که معتبرترین استاندارد جهانی مدیریت پروژه است، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورتی که قبلا عضو PMI بوده‌اید و اکنون مایلید که آن را به مدت یکسال دیگر تمدید نمایید، می‌توانید با پرداخت 129 دلار عضویت خود را Renew نمایید.
اگر شما برای 5 سال متوالی دارای گواهی نامه آزمونPMP با سطح good standing بوده‌اید و بازنشسته شده‌اید، مشمول تخفیف شده و هزینه تمدید عضویت شما سالانه 65 دلار خواهد بود.
بخش دیگر پرداخت هزینه در سایت PMI، مربوط به آزمون‌ها و تمدید اعتبار نامه‌ها (Credentials) می‌باشد که مبالغ آن با توجه به وضعیت عضویت و نوع آزمون متفاوت است. با توجه به این تفاوت هزینه‌ها، شما می‌توانید مبالغ مورد نظر را از راهنمای PMI و در بخش مربوط به application & payment این راهنما مطالعه نمایید.

0/5 (0 نظر)

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش اعتبار” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “

0/5 (0 نظر)