Flat Preloader Icon

رزرو وقت پر شده سفارت آمریکا

شریف ویزا با استفاده از سابقه چندین ساله و داشتن تجربه بسیار در این زمینه اعتقاد دارند که در هر بازه زمانی که مد نظر متقاضیان است، میتوان وقت سفارت دریافت نمود . این امر به دلیل جابجایی ها و کنسلی هایی که متقاضیان مختلف برای گرفتن وقت سفارت انجام میدهند ، صورت میپذیرد و همچنین سفارت ممکن است تاریخ هایی به تاریخ های قدیم خود اضافه نماید .

نکاتی پیرامون گرفتن وقت پر شده سفارت آمریکا توسط شریف ویزا

  • تیم شریف ویزا برای گرفتن وقت کنسلی سفارت امریکا  به صورت 24 ساعته و مستمر در سایت usvisa-info انلاین هستند
  • هزینه رزرو وقت پر شده سفارت امریکا – دانشجویی به صورت عادی 8,880,000 تومان می باشد .
  • قابل ذکر است متقاضیان برای گرفتن وقت سفارت امریکا داخل کشور های همسایه می بایست مبلغ 185 دلار به صورت انلاین در سایت سفارت امریکا پرداخت نمایند.
  • تنها افرادی اجازه ورود به سفارت های امریکا در کشور های همسایه دارند که قبلا داخل سایت سفارت مورد نظر حساب کاربری ایجاد کرده باشند و بعد از پرداخت 185 دلار روی تقویم سایت سفارت وقت مصاحبه برای خودشان دریافت کرده باشند.
  • متقاضیان ابتدا باید ، اقدام به ساخت اکانت در سایت سفارت امریکا نمایند و تا صفحه پرداخت انلاین ( payment )سایت پیش بروند.
  • اگر هزینه 185 دلار سفارت را قبلا پرداخت کردید ، کافیست هزینه رزرو را پرداخت کنید و اطلاعات اکانت خود را برای ما داخل فرم تکمیل نموده و ثبت کنید .
  • همچنین اگر وقت باز در سایت سفارت امریکا موجود نباشد ، امکان پرداخت 185 دلار نمی باشد ولی توسط شریف ویزا ، پرداخت هزینه MRV سفارت انجام می شود و سپس برای گرفتن وقت پر شده سفارت آمریکا اقدام می شود.

 

شرایط و ضوابط رزرو وقت پر شده سفارت آمریکا:

در صورت ثبت سفارش وقت پر شده سفارت آمریکا متقاضی متعهد می شود شرایط و ضوابط را بپذیرد:

1- احتمال گرفتن وقت سفارت به صورت عادی 60 الی 80 درصد می باشد.

2- احتمال گرفتن وقت سفارت به صورت تضمینی 95 الی 99 درصد می باشد. (انجام سفارشات تضمینی نسبت به سفارشات عادی در اولویت می باشد.)

3- در صورت عدم موفقیت شریف ویزا به دریافت وقت فوری سفارت آمریکا ، متقاضی می تواند درخواست کنسلی و عودت کامل وجه خود را بدهد.

(هزینه پرداختی Mrv Fee سفارت (185$) طبق قوانین سفارت امریکا غیر قابل بازگشت می باشد.)

4- در صورتی که شریف ویزا وقت را طبق سفارش دریافت کند بعد از دریافت وقت امکان کنسلی سفارش وجود ندارد و مبلغی به متقاضی عودت داده نمی شود.

(قابل ذکر است حتی اگر متقاضی وقت خود  را ، بعد از دریافت وقت توسط شریف ویزا جا به جا کند هزینه ای به متقاضی عودت داده نمی شود)

5- متقاضی متعهد است که بازه زمانی سفارش را با دقت انتخاب کند و هرگونه تغییر در سفارش فقط تا قبل از گرفتن وقت توسط شریف ویزا امکان پذیر است. در صورتی که وقت توسط شریف ویزا گرفته بشود و متقاضی اظهار کند که به هر دلیل نمیتواند از وقت گرفته شده استفاده کند (نرسیدن فرم I-20 – پیدا نشدن تور- اشتباه وارد کردن اطلاعات شخصی در اکانت سفارت مانند اسم و فامیل یا کد دی اس 160 و . . .  – گران بودن تور مسافرتی در آن بازه زمانی – داشتن مراسمات  عروسی ، تولد و . . .  – عدم اجازه والدین برای مسافرت – آماده نبودن مدارک – تمدید نبودن تاریخ پاسپورت – و . . . .) شریف ویزا برای جا به جایی وقت تعهدی نداشته و متقاضی میتواند برای دریافت وقت جدید ،ثبت سفارش جدیدی را انجام دهد.

6- تاکید می شود متقاضی متعهد شده است که بازه زمانی را با دقت انتخاب کند. در صورتی که وقت سفارت توسط شریف ویزا گرفته شود و در شرایط خاص مانند کنسل شدن وقت توسط سفارت (ارائه ایمیل کنسل شدن وقت از طرف سفارت الزامی می باشد) ویا بسته شدن مرزها به دلیل بلایای طبیعی ، جنگ و یا شیوع بیماری مثل کرونا و . . . متقاضی نتواند از آن وقت استفاده کند ، شریف ویزا یک بار به صورت رایگان برای گرفتن وقت سفارت جدید تلاش می کند.
(قابل ذکر است هزینه ای بابت این سفارش به متقاضی عودت داده نخواهد شد و همچنین تایید شرایط خاص فقط با شریف ویزا می باشد.)

7- به دلیل کمبود وقت سفارت ، در صورت باز شدن وقت های سفارت خارج از بازه زمانی سفارش ، شریف ویزا اقدام به دریافت وقت های دیرتر یا زودتر خواهد کرد و برای جا به جایی وقت ، مجددا سایت سفارت را چک می کند و این امر به معنی پایان یافتن سفارش مشتری نمی باشد.(در صورتی که وقت خارج بازه زمانی برای متقاضی دریافت بشود، متقاضی متعهد می شود طی پنج روز از زمان گرفتن وقت سفارت به شریف ویزا اطلاع بدهد که آیا وقت خارج بازه را استفاده می کند یا خیر. در صورت عدم اطلاع رسانی متقاضی به منزله مناسب بودن وقت خارج بازه است و دیگر متقاضی نمی تواند درخواست کنسلی وقت سفارش را ثبت کند.)

8- در صورتی که وقت سفارت خارج از بازه زمانی سفارش متقاضی دریافت شده باشد و متقاضی طی پنج روز درخواست کنسلی سفارش و عودت وجه را بدهد ، وقت گرفته شده فقط باید توسط شریف ویزا کنسل شده و مبلغ متقاضی طبق قوانین عودت داده می شود.(در صورتی که متقاضی از وقت خارج بازه دریافتی توسط شریف ویزا استفاده کند، و یا مطابق با بند شماره 7 عمل ننماید مبلغی به ایشان عودت داده نمی شود.)

9- در صورتی که وقت سفارت خارج از بازه زمانی سفارش متقاضی دریافت شده باشد و متقاضی درخواست تغییر بازه زمانی جدید را بدهد  ، وقت گرفته شده توسط شریف ویزا کنسل شده و مجددا سایت سفارت برای دریافت وقت مصاحبه در بازه زمانی جدید چک می شود.(در صورتی که وقت خارج بازه برای متقاضی اخذ بشود، شریف ویزا مسئولیتی در قبال وقت اولیه متقاضی ندارد و در صورت کنسل کردن سفارش توسط متقاضی طبق شرایط و ضوابط، وقت خارج بازه کنسل شده و هزینه به متقاضی عودت داده می شود.)

10- در صورتی که متقاضی به چند شرکت مختلف برای گرفتن وقت درخواست بدهد و شریف ویزا اظهار کند که وقت را گرفته است ، و متقاضی ادعا نماید که شرکت دیگری وقت را گرفته است مسئولیت این موضوع به عهده خود متقاضی می باشد و هزینه ای به دلیل اظهار گرفتن وقت توسط شریف ویزا عودت  داده نمی شود.

11- متقاضی باید هر گونه به روز رسانی در سفارش را  به صورت کتبی و از طریق ایمیل برای شریف ویزا ارسال کند.(تماس تلفنی به منظور تغییر در سفارش مورد قبول نمی باشد – در صورتی که متقاضی رمزعبور اکانت سفارت را بدون هماهنگی با شریف ویزا تغییر بدهد، بصورت خودکار از لیست رزرو وقت خارج می شود و شریف ویزا مسئولیتی برای پیگیری تغییر رمز عبور متقاضی ندارد)

12- با توجه به اینکه گرفتن وقت مصاحبه یکی از مشکل ترین و حساس ترین بخش های پروسه اپلای است ، به دلیل بسته بودن وقت ها دانشجویان برای دریافت وقت، مکرراً اقدام به ریفرش در سایت سفارت می نند که منجر به بلاک شدن اکانت متقاضی میشود.
(در صورتی، شما نگران بلاک شدن اکانت خود هستید و تضمینی برای عدم بلاک می خواهید، تنها در صورتی که متقاضی، تضمین عدم بلاک اکانت بخواهد، شریف ویزا پسورد اکانت سفارت متقاضی را تغییر می دهد، به عبارتی فقط شریف ویزا به اکانت متقاضی دسترسی داشته باشد و فقط شریف ویزا می تواند اقدام به گرفتن وقت فوری سفارت آمریکا کند و پس از گذشتن 72 ساعت از تغییر رمز و شروع فرآیند گرفتن وقت، شریف ویزا تضمین می دهد در صورت بوجود آمدن مشکل برای اکانت و بلاک شدن آن، مسئولیت آن را کاملا بپذیرد. قابل ذکر است که اگر به تضمین عدم بلاک نیازی ندارید، نیاز به تغییر پسوورد نمی باشد و خودتان نیز به اکانت سفارتتان دسترسی خواهید داشت.)

13- پس از کنسلی سفارش و یا تکمیل سفارش توسط شریف ویزا ، متقاضی متعهد است که رمزعبور سفارت خود را تغییر بدهد. مسئولیت هر گونه ناهماهنگی و سوءاستفاده از اکانت متقاضی پس از تکمیل سفارش توسط شریف ویزا ، و تغییر ندادن رمزعبور متقاضی به عهده خود متقاضی می باشد.

14-به دلیل وجود کرونا و پیش آمدن شرایط های خاص شریف ویزا میتواند شرایط و ضوابط را در هر بازه زمانی به روزرسانی کند و در صورت ثبت سفارش رزرو وقت سفارت این موضوع مورد پذیرش متقاضی می باشد.

پ.ن: به دلیل محدودیت در ارائه وقت های سفارت امریکا برای اکانت های خانوادگی، شریف ویزا می تواند اکانت ها را جدا کرده و بصورت تکی اقدام به گرفتن وقت برای متقاضیان خانوادگی نماید. در صورت عدم تمایل برای جدا شدن اکانت، متقاضی میبایست این موضوع را در فرم ثبت سفارش قسمت توضیحات ذکر کند درغیر این صورت شریف ویزا بنا به شرایط می تواند اکانت را جدا نماید. ( قابل ذکر است وقت هایی که به صورت تکی برای متقاضی دریافت می شود در یک روز خواهد بود و مشکلی برای مصاحبه همزمان اکانت های خانواگی پیش نمی آید.)

در صورتی که وقت های سفارت باز باشد میتوانید از صفحه پرداخت هزینه سفارت آمریکا MRV Fee  ثبت سفارش کنید و وقت را بگیرید.
همچنین برای پر کردن فرم دی اس 160 می توانید از خدمات شریف ویزا استفاده کنید.

 

 

سوالات متداول گرفتن وقت پر شده سفارت آمریکا

– چگونه قرار مصاحبه در سفارت آمریکا رزرو کنم؟

مرحله 1: فرم DS-160 را بصورت آنلاین تکمیل کنید. (برنامه ویزا غیر مهاجرتی)
مرحله 2 – سفارت مورد نظر خود را برای مصاحبه انتخاب کنید
مرحله 3 – هزینه درخواست غیر قابل استرداد سفارت آمریکا را پرداخت کنید.
مرحله 4 – وقت سفارت ویزا را در سایت انتخاب کنید.
مرحله 5 – در مصاحبه ویزای آمریکا شرکت کنید.
مرحله 6 – پیکاپ گذرنامه خود را برای دریافت ویزا انجام دهید.

– فرم DS-160 را چگونه تکمیل کنم؟

فرم DS-160 به صورت آنلاین و الکترونیکی در وب سایت وزارت امور خارجه آمریکا تکمیل می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شریف ویزا تماس بگیرید.

– برای مصاحبه ویزای آمریکا به چه مدارکی نیاز دارم؟

1. اسناد هویتی متقاضی ویزای ایالات متحده آمریکا
2. گذرنامه اصلی با اعتبار بیشتر از شش ماه از تاریخ ورود پیش بینی شده در ایالات متحده آمریکا.
3. همه گذرنامه های قدیمی.
4. صفحه تأیید برنامه ویزا DS-160 ایالات متحده که به صورت آنلاین پر کرده اید.
5. رسید پرداخت هزینه MRV FEE که در سایت سفارت پرداخت کرده اید.
6. پرینت رسید دستورالعمل وقت مصاحبه آمریکا.
7. هر گونه فرم دعوتنامه ، توصیه نامه که از طرف اقوام ، دوستان و یا شرکت و دانشگاه برای شما صادر شده است.
8. پرینت حساب بانکی و گردش حساب و مدارک مالی.
9. و هر گونه مدارک اضافی که مربوط به نوع درخواست ویزای شما است.

– چند روز زودتر باید وقت سفارت خود را دریافت کنم؟

معمولا وقت های سفارت آمریکا پر هستند. حتی اگر بیشتر برنامه های ویزای ایالات متحده طی 2-3 روز کاری پردازش شوند ، پردازش ویزای شما ، ممکن است 12 هفته طول بکشد. شما باید 3 ماه قبل از برنامه سفر خود وقت سفارت آمریکا را بگیرید. علاوه بر این ، دریافت وقت های سفارت نیز دشوار است. بنابراین ، شما باید برنامه ریزی کنید تا از چند ماه قبل ، وقت سفارت خود را دریافت نمایید.

– برای مصاحبه ویزای آمریکا چه لباسی بپوشم؟

قانون خاصی برای نوع لباس در مصاحبه سفارت وجود ندارد ، هرچند بهتر است لباس رسمی بپوشید: کت و شلوار برای آقایان و یک لباس زیبا برای خانم ها انتخابی معقول است. این به معنای خرید لباس های گران قیمت نیست ، بلکه در مورد پوشیدن لباس های تمیز و شیک است.

– چگونه پرداختی هزینه MRV FEE را به سفارت انجام بدهم؟

به راحتی با ثبت سفارش در سایت شریف ویزا می توانید هزینه 185$ سفارت را در کمتر از 90 دقیقه پرداخت کنید.

– آیا می توانم وقت فوری سفارت آمریکا را بدون سابمیت DS-160 رزرو کنم؟

بله ، می توانید ، بیشتر متقاضیان برای جلوگیری از اتلاف وقت و انجام مراحل به صورت موازی ترجیح می دهند این کار را انجام دهند. به همین ترتیب در حالی که آنها منتظر وقت سفارت هستند ، فرم DS-160 را تکمیل می کنند.

-هزینه ویزای آمریکا چقدر اعتبار دارد؟

یک سال
پرداخت هزینه ویزا در سایت ایالات متحده برای یک سال از تاریخ پرداخت معتبر است.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “