رزرو وقت پر شده سفارت آمریکا

شریف ویزا با استفاده از سابقه چندین ساله و داشتن تجربه بسیار در این زمینه اعتقاد دارند که در هر بازه زمانی که مد نظر متقاضیان است ، میتوان وقت سفارت دریافت نمود . این امر به دلیل جابجایی ها و کنسلی هایی که متقاضیان مختلف برای گرفتن وقت سفارت انجام میدهند ، صورت میپذیرد و همچنین سفارت ممکن است تاریخ هایی به تاریخ های قدیم خود اضافه نماید .

نکاتی پیرامون گرفتن وقت پر شده سفارت آمریکا توسط شریف ویزا

  • تیم شریف ویزا برای گرفتن وقت کنسلی سفارت امریکا  به صورت 24 ساعته و مستمر در سایت usvisa-info انلاین هستند
  • هزینه رزرو وقت پر شده سفارت امریکا  به صورت عادی 1,480,000 تومان می باشد .
  • قابل ذکر است متقاضیان برای گرفتن وقت سفارت امریکا داخل کشور های همسایه می بایست مبلغ 160 دلار به صورت انلاین در سایت سفارت امریکا پرداخت نمایند.
  • تنها افرادی اجازه ورود به سفارت های امریکا در کشور های همسایه دارند که قبلا داخل سایت سفارت مورد نظر حساب کاربری ایجاد کرده باشند و بعد از پرداخت 160 دلار روی تقویم سایت سفارت وقت مصاحبه برای خودشان دریافت کرده باشند.
  • متقاضیان ابتدا باید ، اقدام به ساخت اکانت در سایت سفارت امریکا نمایند و تا صفحه پرداخت انلاین ( payment )سایت پیش بروند.
  • اگر هزینه 160 دلار سفارت را قبلا پرداخت کردید ، کافیست هزینه رزرو را پرداخت کنید و اطلاعات اکانت خود را برای ما داخل فرم تکمیل نموده و ثبت کنید .
  • همچنین اگر وقت باز در سایت سفارت امریکا موجود نباشد ، امکان پرداخت 160 دلار نمی باشد ولی توسط شریف ویزا ، پرداخت هزینه با گرفتن وقت پر شده همزمان انجام میشود .

 

شرایط و ضوابط رزرو وقت پر شده سفارت آمریکا:

در صورت ثبت سفارش وقت پر شده سفارت آمریکا متقاضی متعهد می شود شرایط و ضوابط را بپذیرد:

1- احتمال گرفتن وقت سفارت به صورت عادی 80 الی 90 درصد می باشد.

2- احتمال گرفتن وقت سفارت به صورت تضمینی 99/99 درصد می باشد.

3- در صورت عدم موفقیت شریف ویزا به دریافت وقت سفارت آمریکا ، متقاضی می تواند درخواست کنسلی و عودت کامل وجه خود را بدهد.

4- در صورتی که شریف ویزا وقت را طبق سفارش دریافت کند بعد از دریافت وقت امکان کنسلی سفارش وجود ندارد و مبلغی به متقاضی عودت داده نمی شود.

(قابل ذکر است حتی اگر متقاضی وقت خود  را ، بعد از دریافت وقت توسط شریف ویزا جا به جا کند هزینه ای به متقاضی عودت داده نمی شود)

5- متقاضی متعهد است که بازه زمانی سفارش را با دقت انتخاب کند و هرگونه تغییر در سفارش فقط تا قبل از گرفتن وقت توسط شریف ویزا امکان پذیر است. در صورتی که وقت توسط شریف ویزا گرفته بشود و متقاضی اظهار کند که به هر دلیل نمیتواند از وقت گرفته شده استفاده کند (نرسیدن فرم I-20 – پیدا نشدن تور- اشتباه وارد کردن اطلاعات شخصی در اکانت سفارت مانند اسم و فامیل یا کد دی اس 160 و . . .  – گران بودن تور مسافرتی در آن بازه زمانی – داشتن مراسمات  عروسی ، تولد و . . .  – عدم اجازه والدین برای مسافرت – آماده نبودن مدارک – تمدید نبودن تاریخ پاسپورت – و . . . .) شریف ویزا برای جا به جایی وقت تعهدی نداشته و متقاضی میتواند برای دریافت وقت جدید ،ثبت سفارش جدیدی را انجام دهد.

6- تاکید می شود متقاضی متعهد شده است که بازه زمانی را با دقت انتخاب کند. در صورتی که وقت سفارت توسط شریف ویزا گرفته شود و در شرایط خاص مانند کنسل شدن وقت توسط سفارت (ارائه ایمیل کنسل شدن وقت از طرف سفارت الزامی می باشد) ویا بسته شدن مرزها به دلیل بلایای طبیعی ، جنگ و یا شیوع بیماری مثل کرونا و . . . متقاضی نتواند از آن وقت استفاده کند ، شریف ویزا یک بار به صورت رایگان برای گرفتن وقت سفارت جدید تلاش می کند.
(قابل ذکر است هزینه ای بابت این سفارش به متقاضی عودت داده نخواهد شد و همچنین تایید شرایط خاص فقط با شریف ویزا می باشد.)

7- به دلیل کمبود وقت سفارت ، در صورت باز شدن وقت های سفارت خارج از بازه زمانی سفارش ، شریف ویزا اقدام به دریافت وقت های دیرتر یا زودتر خواهد کرد و برای جا به جایی وقت ، مجددا سایت سفارت را چک می کند و این امر به معنی پایان یافتن سفارش مشتری نمی باشد.

8- در صورتی که وقت سفارت خارج از بازه زمانی سفارش متقاضی دریافت شده باشد و متقاضی درخواست کنسلی سفارش و عودت وجه را بدهد ، وقت گرفته شده فقط باید توسط شریف ویزا کنسل شده و مبلغ متقاضی طبق قوانین عودت داده می شود.(در صورتی که متقاضی از وقت خارج بازه دریافتی توسط شریف ویزا استفاده کند ، مبلغی به ایشان عودت داده نمی شود.)

9- در صورتی که وقت سفارت خارج از بازه زمانی سفارش متقاضی دریافت شده باشد و متقاضی درخواست تغییر بازه زمانی جدید را بدهد  ، وقت گرفته شده وقت توسط شریف ویزا کنسل شده و مجددا سایت سفارت برای دریافت وقت مصاحبه در بازه زمانی جدید چک می شود.

10- در صورتی که متقاضی به چند شرکت مختلف برای گرفتن وقت درخواست بدهد و شریف ویزا اظهار کند که وقت را گرفته است ، و متقاضی ادعا نماید که شرکت دیگری وقت را گرفته است مسئولیت این موضوع به عهده خود متقاضی می باشد و هزینه ای به دلیل اضهار گرفتن وقت توسط شریف ویزا عودت  داده نمی شود.

11- متقاضی باید هر گونه به روز رسانی در سفارش را  به صورت کتبی و از طریق ایمیل برای شریف ویزا ارسال کند.(تماس تلفنی به منظور تغییر در سفارش مورد قبول نمی باشد)

12- با توجه به اینکه گرفتن وقت مصاحبه یکی از مشکل ترین و حساس ترین بخش های پروسه اپلای است ، به دلیل بسته بودن وقت ها دانشجویان برای دریافت وقت مدام اقدام به ریفرش در سایت سفارت میکنند که منجر به بلاک شدن اکانت متقاضی میشود.
شریف ویزا با سابقه ۷ ساله در دریافت وقت و آشنایی کامل با الگوریتم های سایت سفارت این تضمین را می دهد که اکانت هیچ یک از متقاضی ها را بلاک نمی کند زیرا سایت سفارت را با اکانت های دیگری چک می کند و هیچ گاه در اکانت متقاضی ها اقدام به چک نمودن سایت نمی کند. در نتیجه اگر کسی اکانت خود را بلاک کند مسئولیتش با خود متقاضی است.

13- پس از تکمیل سفارش توسط شریف ویزا ، متقاضی متعهد است که رمزعبور سفارت خود را تغییر بدهد. مسئولیت هر گونه ناهماهنگی و سوءاستفاده از اکانت متقاضی پس از تکمیل سفارش ، توسط شریف ویزا و تغییر ندادن رمزعبور متقاضی به عهده خود متقاضی می باشد.

 

 

در صورتی که وقت های سفارت باز باشد میتوانید از صفحه پرداخت هزینه سفارت آمریکا MRV Fee  ثبت سفارش کنید و وقت را بگیرید.
همچنین برای پر کردن فرم دی اس 160 می توانید از خدمات شریف ویزا استفاده کنید.

5/5 (2 نظر)

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش اعتبار” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “

5/5 (2 نظر)