لندینگ فی / اقامت دائم کانادا

متقاضیانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید در آخرین مرحله (قبل از ورورد به خاک کانادا) هزینه حق اقامت دائم کانادا (Right of permanent Residence Fee) و یا لندینگ فی(Landing Fee) را بپردازند. این هزینه برای تمامی روش های مهاجرتی مثل ورود سریع (Express Entry)- اسکیل ورکر ایالت کبک (Quebec Skilled Worker)- اسکیل ورکر فدرال (Federal Skilled Worker) و … باید پرداخت شود. هزینه  لندینگ فی کانادا(Landing Fee) باید بعد از تایید مدیکال متقاضی پرداخت شود اما می توان هزینه  لندینگ فی کانادا(Landing Fee) را زودتر پرداخت کرد و رسید آن را به همراه تایید مدیکال به سفارت کانادا ارائه داد.

هزینه  لندینگ فی کانادا(Landing Fee) برای تمامی اعضای پرونده (به غیر از فرزندان زیر 19 سال) پرداخت شود. هزینه لندینگ فی کانادا(Landing Fee) برای هر متقاضی 490 دلار کانادا است که به صورت آنلاین از طریق ویزا کارت و مستر کارت قابل انجام است.
در صورتی که فرد به کانادا وارد نشود و یا پرونده مهاجرتی متقاضی از طرف سفارت کانادا رد شود , هزینه لندینگ فی کانادا(Landing Fee) قابل استرداد (Refundable) است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز در مورد قوانین مهاجرتی کانادا و هزینه لندینگ فی کانادا(Landing Fee) به سایت مهاجرت کانادا CIC  مراجعه کنید.

http://www.cic.gc.ca/english/information/fees/fees.asp#rprf

0/5 (0 نظر)

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش اعتبار” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “

0/5 (0 نظر)