سفارشات از روز 29 اسفند تا 13 فروردین طی 24 ساعت انجام می شود (فقط در روز 13 فروردین سفارشی انجام نمی شود). در این مدت، پشتیبانی تلفنی محدود در ساعات اداری و پیگیری سفارشات از جمله وقت سفارت، فقط از طریق درخواست پشتیبانی (تیکت) و پاسخ به تیکت ها حداکثر تا 24 ساعت.

تغییر زمان و مرکز آزمون جی آر ای سابجکت

در صورتی که پس از ثبت نام آزمون جی آر ای سابجکت (GRE Subject) , نیاز به تغییر زمان ویا مکان آزمون جی آر ای سابجکت (Reschedule) نیاز داشتید , تا ۳ روز قبل از آزمون (به غیر از روز آزمون) فرصت دارید به صورت آنلاین آزمون خود را تغییر دهید.

نکات تغییر زمان آزمون جی آر ای سابجکت (GRE Subject)
– تغییر زمان ویا مکان آزمون جی آر ای سابجکت (Reschedule) باید تا 3 روز قبل از امتحان(به غیر از روز آزمون) انجام بشود و بعد از آن این امکان را ندارید و در صورت کنسل کردن آزمون تافل مبلغی از طرف ETS برای شما بازگشت داده نمی شود.(برای جی آر ای سابجکت با توجه به ددلاین ثبت نام حدود 35 روز قبل از امتحان است)
– فاصله دو امتحان متوالی جی آر ای سابجکت (GRE Subject)  باید بیشتر از 3 هفته باشد.
– در سال اجازه دارید 5 بار در آزمون جی آر ای سابجکت (GRE Subject) شرکت کنید.
– تغییر زمان در صورتی امکان پذیر است که تاریخ های آزمون جی آر ای سابجکت (GRE Subject) باز باشد. برای مشاهده تاریه های باز آزمون جی آر ای سابجکت (GRE Subject) اینجا کلیک نمایید.
– در صورت پر بودن سنتر مورد نظر برای آزمون جی آر ای سابجکت (GRE Subject) میتوانید با رزرو در سایت شریف ویزا از طریق لینک رزرو تاریخ های پر شده یا باز نشده آزمون جی آر ای سابجکت (GRE Subject) ثبت سفارش کنید تا در کمترین زمان برای شما ثبت نام صورت گیرد.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش اعتبار” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “

به دلیل تعداد زیاد سفارشات روز 15 ژانویه، استثنا فقط امروز، سفارشات طی 24 ساعت انجام می شود.
خدمات ما
close-image