خرید از udemy

سایت Udemy.com یک پلت فرم آموزشی آنلاین است که برای بزرگسالان حرفه ای است که می خواهند مهارت های جدیدی را به رزومه خود اضافه نمایند. بر خلاف آکادمی ها و موسسات سنتی، Udemy برای حرفه ای ها یک پلت فرمی ارائه می دهد تا هر نوع دوره ای را با پرداخت هزینه و شهریه آن بگذرانند. Udemy ابزارهایی برای ایجاد دوره آموزشی و کسب درآمد در اختیار افراد نیز دارد. در حال حاضر هیچ دوره ای در Udemy برای دانشگاه، موسسه و محل کاری معتبر نیست و کاربران فقط برای افزایش مهارت های خود این دوره ها را سپری میکنند. البته بعضی دوره ها برای دریافت گواهی های تکنیکی ارزش دارند.

Udemy باعث شده است که شرکت ها تلاش ویژه ای برای ایجاد دوره های آموشی برای مشتریان و کارمندان خود با استفاده از جلب مربیان و کارکنان خود انجام دهند.
در سال 2010 Udemy میزبان 400 دوره بود که در سال 2016 به بیش از 40000 دوره رسیده است.
در سال 2007 بنیانگذار Udemy به نام Eren Bali یک نرم افزار کلاس مجازی آنلاین برای افرادی که در ترکیه زندگی میکردند ساخت. او دوسال بعد برای ساخت یک محصول رایگان برای همه مصمم شد و به سیلیکون ولی Silicon Valley رفت تا شرکتی را ثبت کند. و سایتی را به کمک Bali, Oktay Caglar and Gagan Biyani در اوایل سال 2010 راه اندازی کرد.
0/5 (0 نظر)
ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش اعتبار” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.
مبلغ قابل پرداخت برای دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
مبلغ قابل پرداخت برای سایر ارزها غیر از دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * (نرخ تبدیل واحد بین بانکی) 1.04 * مبلغ به دلار آمریکا در سایت xe.com = مبلغ قابل پرداخت ریالی

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “

0/5 (0 نظر)