Flat Preloader Icon

خرید دوره های یودمی | خرید از udemy | پرداخت هزینه دوره های آموزشی سایت یودمی

سایت Udemy.com یک پلت فرم آموزشی آنلاین است که برای بزرگسالان حرفه ای است که می خواهند مهارت های جدیدی را به رزومه خود اضافه نمایند. بر خلاف آکادمی ها و موسسات سنتی، Udemy برای حرفه ای ها یک پلت فرمی ارائه می دهد تا هر نوع دوره ای را با پرداخت هزینه و شهریه آن بگذرانند. Udemy ابزارهایی برای ایجاد دوره آموزشی و کسب درآمد در اختیار افراد نیز دارد. در حال حاضر هیچ دوره ای در Udemy برای دانشگاه، موسسه و محل کاری معتبر نیست و کاربران فقط برای افزایش مهارت های خود این دوره ها را سپری میکنند. البته بعضی دوره ها برای دریافت گواهی های تکنیکی ارزش دارند. خرید دوره های یودمی |ز سایت شریف ویزا در کمترین زمان انجام می شود تا شما تخفیف های محدود این وب سایت را از دست ندهید.

خرید دوره های یودمی می تواند به بالا بردن سطح دانش شما در زمینه های گسترده ای کمک کند. همچنین، سایت Udemy باعث شده است که شرکت ها تلاش ویژه ای برای ایجاد دوره های آموشی برای مشتریان و کارمندان خود با استفاده از جلب مربیان و کارکنان خود انجام دهند.
در سال 2010 سایت یودمی میزبان 400 دوره بود که با پیشرفتی چشمگیر، در سال 2016 به بیش از 40000 دوره رسید.
در سال 2007 بنیانگذار Udemy به نام Eren Bali یک نرم افزار کلاس مجازی آنلاین برای افرادی که در ترکیه زندگی میکردند ساخت. او دوسال بعد برای ساخت یک محصول رایگان برای همه مصمم شد و به سیلیکون ولی Silicon Valley رفت تا شرکتی را ثبت کند. و سایتی را به کمک Bali, Oktay Caglar and Gagan Biyani در اوایل سال 2010 راه اندازی کرد.
برای خرید دوره های یودمی نیاز به کارت های اعتباری بین المللی می باشد. شما می توانید برای خرید دوره های آموزشی udemy از شریف ویزا کمک بگیرید. کافی است دوره های مدنظر خود را انتخاب کرده و لینک آن را در فرم ثبت سفارش ما وارد نمایید. معادل ریالی مبلغ خرید دوره های آموزشی سایت یودمی توسط کلیه کارت های عضو شتاب به صورت اینترنتی قابل پرداخت است. پس از ثبت سفارش خرید از یودمی، شریف ویزا دوره آموزشی مربوطه را برای شما با استفاده از ویزا کارت یا مسترکارت خریداری کرده و شما می توانید دوره آموزشی فوق را استفاده کنید. همچنین می توانید تعدادی از دوره های آموزشی سایت یودمی را دانلود کنید.
.
.
.

.

– آیا میتوانم هنگام پرداخت Udemy ، از تخفیف های Udemy استفاده کنم؟

پیش از خرید دوره های یودمی در نظر داشته باشید که با خرید در زمان مناسب و استفاده از تخفیف های یودمی دوره خود را با مبلغ بسیار ارزان تر انجام دهید. در Udemy دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا، تنوع گسترده و سر فصل های مجزا و بسیار منظم ارائه می شوند.

– از چه سایتی می توانم کوپن تخفیف Udemy دریافت کنم؟

سایت‌های ارائه دهنده کوپن تخفیف Udemy را بیابید مانند Groupon و Retailmenot می باشند.

– آموزش‌هایی با تخفیف سایت Udemy را چگونه پیدا کنم؟

جهت یافتن آموزش‌هایی که با تخفیف ارائه می‌گردند می‌توانید عبارت Discount را در نوار جستجوی وب سایت Udemy وارد نمایید تا لیستی از آنها برای شما نمایش داده شود.

– آیا کوپن های تخفیف خرید آموزش های یودمی همیشگی است؟

تخفیف‌هایی که در سایت Udemy ارائه می‌گردد،چه در قالب کوپن و چه تخفیفاتی که خود وبسایت Udemy برای Course ها در نظر می‌گیرد، دارای محدودیت زمانی هستند و اعتبار انها پس از مدت ذکر شده منقضی می‌گردد لذا برای استفاده از کوپن‌ها و تخفیفات به تاریخ اعتبار آنها دقت نمایید تا تخفیفتان را ازدست ندهید.

– آیا از طریق شریف ویزا می توانم خرید دوره های یودمی را با تخفیف انجام بدهم؟

بله ، شما می توانید با ثبت سفارش در سایت شریف ویزا پرداختی سایت Udemy خود را انجام بدهید.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “