Flat Preloader Icon

تغییر زمان و مرکز آزمون تافل

در صورتی که پس از ثبت نام آزمون تافل , نیاز به تغییر زمان ویا مکان آزمون تافل (Reschedule) نیاز داشتید , تا ۳ روز قبل از آزمون (به غیر از روز آزمون) فرصت دارید به صورت آنلاین آزمون خود را تغییر دهید. هزینه تغییر زمان و یا مکان آزمون تافل 60 دلار آمریکا است و پرداخت آن بوسیله کارت های پرداخت ارزی مسترکارت یا ویزاکارت انجام می شود.

نکات تغییر زمان ویا مکان آزمون تافل (Reschedule):
– تغییر زمان و یا مرکز آزمون تافل (Reschedule) باید تا 3 روز قبل از امتحان(به غیر از روز آزمون) انجام بشود و بعد از آن این امکان را ندارید و در صورت کنسل کردن آزمون تافل مبلغی از طرف ETS برای شما بازگشت داده نمی شود.
– برای تغییر زمان و یا مرکز آزمون تافل (Reschedule) محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید بارها تاریخ امتحان تافل را تغییر دهید.
– برای تغییر زمان و یا مرکز آزمون تافل (Reschedule) باید از تاریخ های باز و دارای ظرفیت در سایت ETS که امکان ثبت نام در آن ها وجود داشته باشد انتخاب نمایید. در صورت پر بودن ظرفیت و یا باز نشدن ظرفیت می توانید از قسمت رزرو تغییر زمان ویا مکان آزمون تافل (Reschedule) در سایت شریف ویزا ثبت سفارش کنید تا در کمترین زمان تغییر زمان آزمون تافل شما را انجام دهیم.

 

نحوه تغییر زمان آزمون تافل

بهترین راه برای تغییر زمان آزمون تافل اینگونه است که وارد پروفایل خودتان بشوید و سپس روی آزمون مورد نظر کلیک نمایید و به راحتی آزمونتان را reschedule کنید.

نکته: به هیچ عنوان برنامه تغییر زمان آزمون تافل خودتان را به لحظات آخر ددلاین ETS (یعنی چهار روز قبل از آزمون) موکول نکنید و در اولین زمانی که احساس کردید باید زمان آزمونتان را تغییر بدهید این کار را انجام بدهید.

برای انجام جابجایی آزمون خود 2 راه پیش رو دارید . اولین راه، ثبت سفارش در سایت شریف ویزا و انجام مراحل توسط کارشناسان می باشد . و روش دیگر، خرید مستر کارت و ویزا کارت از وب سایت شریف ویزا و اقدام به تغییر زمان و مکان آزمون توسط خود شخص ار طریق سایت ETS می باشد .

سوالات متداول تغییر زمان و مرکز آزمون تافل

– هزینه تغییر زمان و مکان آزمون تافل چند دلار است؟

برای تغییر زمان یا مکان آزمون تافل از طریق سایت ETS باید هزینه 60 دلار پرداخت شود.

– ایا می توان با پرداخت هزینه جابجایی تاریخ آزمون تافل، مرکز یا سنتر آزمون را هم جابه جا کرد ؟
بله، شما می توانید با پرداخت 60 دلار، همزمان تاریخ و مرکز آزمون خود را جابجا کنید.

– تا چند روز قبل از آزمون می توان برای تغییر آن اقدام کرد؟
شما تا 4 روز قبل از روز آزمون می توانید برای تغییر آن اقدام نمایید.
همچنین برای اطمینان از داشتن فرصت برای تغییر زمان یا مرکز خود می توانید وارد اکانت ETS خود بشید و سپس در قسمت modify ببینید که هنوز گزینه جابجایی برای شما فعال می باشد یا خیر.

– چند بار می توان آزمون تافل را جابجا کرد؟
محدودیتی برای جابجایی آزمون تافل وجود ندارد.

-برای تغییر زمان یا مرکز آزمون تافل از طریق شریف ویزا چقدر زمان لازم است؟
کارشناسان شریف ویزا، بعد از ثبت سفارش برای تغییر زمان یا مرکز آزمون، بلا فاصله اقدام خواهند کرد و نهایتا سفارش شما در کمتر از 150 دقیقه انجام خواهد شد.(طبق جدول انجام سفارشات)

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “