سفارشات از روز 29 اسفند تا 13 فروردین طی 24 ساعت انجام می شود (فقط در روز 13 فروردین سفارشی انجام نمی شود). در این مدت، پشتیبانی تلفنی محدود در ساعات اداری و پیگیری سفارشات از جمله وقت سفارت، فقط از طریق درخواست پشتیبانی (تیکت) و پاسخ به تیکت ها حداکثر تا 24 ساعت.

ثبت نام آزمون جی آر ای جنرال GRE General

آزمون جی آر ای جنرال (GRE General) یکی از امتحانات زبان انگلیسی است که نمره آن بیشتر در مقاطع فوق لیسانس و دکترا در دانشگاه های آمریکا و در بعضی از دانشگاه های اروپا و کانادا برای ارزیابی دانشجویان مورد نیاز است. هزینه ثبت نام آزمون جی آر ای جنرال (GRE General) 205 دلار آمریکا می باشد و در صورتی که در هفته آخر اقدام به ثبت نام برای آزمون کنید هزینه ثبت نام آزمون جی آر ای جنرال (GRE General) 230 دلار می شود.

نکات ثبت نام آزمون جی آر ای جنرال (GRE General)

– برخلاف آزمون تافل iBT که نتیجه آن 2 سال اعتبار دارد , نتیجه آزمون جی آر ای جنرال (GRE General) 5 سال اعتبار دارد.
– پس از آزمون نتیجه نهایی آزمون بین 1 الی 2 هفته اعلام می شود.
– 4 ریپورت رایگان آزمون جی آر ای جنرال (GRE General) در روز امتحان انجام می شود. بهتر است اطلاعات دانشگاه های مورد نظر را برای ریپورت همراه داشته باشید.
– برای جا به جایی و یا کنسلی آزمون جی آر ای جنرال (GRE General) 4 روز قبل از امتحان(با در نظر گرفتن روز خود آزمون) فرصت دارید.
– بعد از کنسلی آزمون 50% مبلغ ثبت نامی طی 4 تا 6 هفته به مسترکارت/ویزاکارتی که با آن ثبت نام شده است عودت داده می شود.

ثبت نام آزمون جی آر ای از طریق وب سایت ETS قابل انجام می باشد و می بایست در این سایت حساب کاربری ایجاد نمایید.

 

سوالات متداول ثبت نام آزمون جی آر ای جنرال GRE General

– هزینه آزمون جی آر ای GRE چقدر است؟
هزینه دلاری ثبت نام آزمون جی آر ای 205 دلار است.
البته اگر به تاریخ امتحان، کمتر از یک هفته مانده باشد و تاریخ آزمون شما جزو تاریخ های LATE باشد، هزینه 40 دلار افزایش پیدا می کند.

– خرید ووچر جی آر ای با ثبت نام توسط شریف ویزا چه تفاوتی دارد؟
در صورتی که شما از کد ووچر برای ثبت نام استفاده کنید، معمولا امکان کنسلی و بازگشت هزینه شما وجود ندارد. در صورتی که شریف ویزا با کردیت کارت شما را در آزمون جی آر ای ثبت نام می کند و شما تا 5 روز مانده به تاریخ آزمون می توانید آزمون را کنسل کرده و نصف هزینه را استرداد کنید.

– مراکز مجاز جی آر ای در ایران چه سنترهایی است؟
از معروف ترین سنترهای برگزاری جی آر ای در تهران می توان دانشگاه خاتم، سازمان سنجش، موسسه امیربهادر و زبان نگار را نام برد. البته سنترهای دیگری چون علامه سخن، مرکز زبان ایران، معرفت و دانشگاه شهید بهشتی نیز، این آزمون را در ایران به طور رسمی برگزار می کنند.

– ثبت نام آزمون جی آر ای توسط شریف ویزا چقدر زمان می برد؟
از ساعت 9 صبح تا 12 شب، ثبت نام شما در کمتر از 90 دقیقه انجام می شود. البته معمولا سفارشات ثبت نام آزمون در شریف ویزا، در کمتر از چند دقیقه نهایی شده و تیکت آزمون برای شما ارسال می شود.

– مراحل ثبت نام آزمون جی آر ای چیست؟
ابتدا در سایت ets.org و در بخش GRE یک اکانت می سازید. سپس در سایت شریف ویزا ثبت نام کرده و فرم ثبت سفارش را تکمیل می کنید. تاریخ و مرکز برگزاری آزمون را انتخاب کرده و هزینه ریالی را با کارت بانکی خود به شریف ویزا پرداخت می کنید.

– آیا می توان آزمون جی آر ای GRE را جابجا کرد؟
بله، شما میتوانید تا 4 روز قبل از روز آزمون خود، با پرداخت 50 دلار اقدام به تغییر زمان و مرکز آزمون نمایید.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “

به دلیل تعداد زیاد سفارشات روز 15 ژانویه، استثنا فقط امروز، سفارشات طی 24 ساعت انجام می شود.
خدمات ما
close-image