Flat Preloader Icon

پرداخت UEMS – eShipGlobal

پرداخت هزینه دریافت بسته پستی در سایت eshipglobal از طریق کارت های پرداخت انلاین ارزی ( مستر کارت و ویزا کارت ) انجام می شود.
سایت eshipglobal روشی سریع و مطمئن و ارزان را برای دانشگاه ها و دانشجویان برای ارسال و دریافت مدارک ، فرم های اپلیکیشن ، رونوشت پرونده ها و سایر مدارک بوجود اورده است. استفاده از eshipglobal از لحاظ قیمت و مدت زمان تحویل مدارک برای دانشجویان و پژوهشگران مقرون به صرفه است.

از آنجا که ارسال بسته توسط پست های DHL و Fedex ( دو سرویس پستی که eshipglobal برای ارسال بسته به کار می برد) به کشور عزیزمان ایران قابل انجام نیست شما می بایستی آدرس یکی از دوستان یا آشنایان خود را برای تحویل بسته در خارج از ایران مشخص کنید و از دوستان خود بخواهید که پس از دریافت بسته، آن را از طریق پست TNT به آدرس شما در ایران ارسال نمایند.
پس از تکمیل کردن اطلاعات مورد نیاز برای ارسال و پرداخت آنلاین هزینه خدمات سایت eshipglobal، درخواست شما از طریق ایمیل به دانشگاه مورد نظر فرستاده شده و دانشگاه پس از آماده نمودن فرم شما (معمولا بین ۳-۱ روز کاری) آن را به برای پست ارسال می نماید. چنانچه به کارت اعتباری بین المللی برای پرداخت آنلاین این هزینه دسترسی ندارید می توانید سفارش پرداخت خود را در سایت شریف ویزا ثبت نمایید.
مدت زمان رسیدن برگه I-20/DS-2019 به آدرس مورد نظر شما بین ۵-۳ روز کاری پس از ارسال پستی می باشد.
ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش موجودی” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “

ثبت سفارش
  • قیمت: 0 ریال