Flat Preloader Icon

رزرو هتل خارجی |رزرو هتل از بوکینگ booking.com بدون پرداخت |رزرو هتل ایروان ارمنستان

متقاضیانی که قصد سفر به کشور های خارجی را دارند برای آنکه بتوانند به صورت مستقیم رزرو هتل خود را انجام دهند باید یکی از کارت های مستر کارت یا ویزا کارت داشته باشند. در صورت در اختیار نداشتن کارت های بین المللی مثل ویزا کارت یا مستر کارت شرکت شریف ویزا می تواند خدمات رزرو هتل و بوک هتل را در سراسر دنیا در کمترین زمان ممکن برای شما انجام دهد.

برای رزرو هتل خارجی خود می توانید از سایت هایی مانند:

Booking.com

Hotels.com

Expedia.com

هتل مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و با ثبت سفارش در سایت شریف ویزا در کمترین زمان ممکن ووچر نهایی رزرو هتل خارجی خود را دریافت نمایید.

همچنین کسانی که تنها می خواند رزرو هتل خارجی را برای ارائه به سفارت جهت تکمیل مدارک سفارت خود تهیه کنند میتوانند با ثبت سفارش در سایت، واچر رزرو هتل خارجی برای سفارت را در کمترین زمان ممکن در اختیار داشته باشند. بدین منظور باید 10 یورو پرداخت نمایید. دقت کنید که در این حالت، چون هزینه اقامت شما به هتل پرداخت نمی شود و فقط کارت اعتباری ویزا یا مسترکارت برای گارانتی رزرو شما استفاده می شود، ممکن است بعضی از هتل ها، برای اطمینان بیشتر، اقدام به برداشت هزینه اقامت نمایند که در اینصورت، ممکن است رزرو شما بعد از مدتی به دلیل عدم موجودی کافی کردیت کارت، کنسل گردد. در نتیجه، توصیه می شود از رزرو هتل خارجی بدون پرداخت فقط برای ارائه به سفارت استفاده کنید. در صورتی که برنامه سفر شما قطعی است و نیاز به رزرو هتل از سایت بوکینگ booking.com را دارید، حتما کل هزینه اقامت خود را به ما پرداخت نمایید تا با استفاده از کردیت کارت، کل هزینه به هتل پرداخت گردد.

درصورتی که قصد رزرو خانه و آپارتمان از سایت airbnb دارید، دقت کنید که باید در سایت فوق ثبت نام کرده و شماره تلفن شما نیز حتما وریفای شده باشد. همچنین ارز پرداختی به سایت airbnb حتما باید غیر از دلار آمریکا باشد.

 

پیشنهاد شریف ویزا :
کسانی که قصد سفر به کشور های اروپا – آمریکا و کانادا را دارند می توانند با تماس تلفنی با دفتر شریف ویزا و استعلام قیمت هتل از کارشناسان شریف ویزا از شرایط بهتر مبلغی به صورت آنی اطلاع پیدا کنند. همچنین امکان رزرو هتل های خارجی با قیمت مناسب همراه با ترانسفر رایگان در ایروان ارمنستان، دبی امارات، استانبول و آنکارا ترکیه نیز وجود دارد.

مبلغ قابل پرداخت برای سایر ارزهایی که در فرم ثبت سفارش سایت نیستند را در سایت xe.com به یورو تبدیل کرده و در سایت معادل ریالی مبلغ به یورو را پرداخت کنید.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “