اگر تمایل دارید به سبک سایت قدیم ثبت سفارش کنید از اینجا سفارش خود را ثبت کنید. بدون نیاز به عضویت ولی عدم امکان مشاهده سابقه سفارشات و تخفیفات وفاداری.

تغییر زمان و مرکز آزمون جی آر ای

در صورتی که پس از ثبت نام آزمون جی آر ای جنرال (GRE General) , نیاز به تغییر زمان ویا مکان آزمون جی آر ای جنرال (Reschedule) نیاز داشتید , تا ۳ روز قبل از آزمون (به غیر از روز آزمون) فرصت دارید به صورت آنلاین آزمون خود را تغییر دهید.

نکات تغییر زمان آزمون جی آر ای جنرال (GRE General)
– تغییر زمان ویا مکان آزمون تافل (Reschedule) باید تا 3 روز قبل از امتحان(به غیر از روز آزمون) انجام بشود و بعد از آن این امکان را ندارید و در صورت کنسل کردن آزمون تافل مبلغی از طرف ETS برای شما بازگشت داده نمی شود.
– فاصله دو امتحان متوالی جی آز ای (GRE General) باید بیشتر از 3 هفته باشد.
– در سال اجازه دارید 5 بار در آزمون جی آر ای جنرال (GRE General) شرکت کنید.
– تغییر زمان در صورتی امکان پذیر است که تاریخ های آزمون جی آر ای جنرال (GRE General) باز باشد. برای مشاهده تاریه های باز آزمون جی آر ای جنرال (GRE General) اینجا کلیک نمایید.
– در صورت پر بودن سنتر مورد نظر برای آزمون جی آر ای جنرال (GRE General) میتوانید با رزرو در سایت شریف ویزا از طریق لینک رزرو تاریخ های پر شده یا باز نشده آزمون جی آر ای جنرال (GRE General) ثبت سفارش کنید تا در کمترین زمان برای شما ثبت نام صورت گیرد.

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش موجودی” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “