پرداخت هزینه پذیرش Deposit Fee

در صورتی که موفق به دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظرتان شده اید . بایستی هزینه ای را به عنوان admission fee یا deposit fee  به دانشگاه مد نظرتان بپردازید تا دانشگاه از قطعی بودن نظر شما برای پذیرش صادر شده اطمینان حاصل کند

پس از دریافت هزینه پذیرش دانشگاه اقدام به ارسال نامه پذیرش رسمی (در آمریکا I-20 می نامند) نموده و اطلاعات لازم را برای اقدام جهت ویزا را به اطلاع متقاضی می رساند. البته این مبلغ معمولا برگشت پذیر (Refundable) بوده و پس از ثبت نام حضوری در دانشگاه و یا در ترم های بعدی، کل مبلغ بازگردانده می شود. البته در برخی از دانشگاه ها این مبلغ قابل برگشت نیست که در صفحه پرداخت برای متقاضیان نمایش داده می شود.

پرداخت هزینه های Admission Fee یا Deposit Fee معمولا با استفاده از کارت های ارزی بین المللی مثل مسترکارت یا ویزاکارت قابل انجام است.

معمولا پس از دریافت هزینه Admission Fee یا Deposit Fee دانشگاه، دانشگاه اقدام به ارسال نامه پذیرش رسمی نموده و اطلاعات لازم برای اقدام جهت ویزا را برای پذیرفته شده ارسال می کنند. قابل ذکر است که این مبلغ معمولا برگشت پذیر (Refundable) است و پس از ثبت نام حضوری در دانشگاه و یا در ترم های بعدی، کل مبلغ به او بازگردانده می شود. البته در برخی از دانشگاه ها این مبلغ برگشت پذیر نبوده و این موضوع توسط دانشگاه، در طول مراحل رسیدن به صفحه پرداخت، به اطلاع متقاضی خواهد رسید.

 

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش اعتبار” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.
مبلغ قابل پرداخت برای دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
مبلغ قابل پرداخت برای سایر ارزها غیر از دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * (نرخ تبدیل واحد بین بانکی) 1.04 * مبلغ به دلار آمریکا در سایت xe.com = مبلغ قابل پرداخت ریالی

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “