خرید بلیط اتوبوس خارجی – رزرو بلیط اتوبوس داخل اروپا

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های سفر در بین کشور های اروپایی استفاده از اتوبوس است.  و برای اینکه بتوان برنامه ای از پیش تایین شده ای را در نظر داشت بهتر است بلیط اتوبوس خود را از قبل تهیه کرده باشید.

سفر ارزان با اتوبوس در خارج از کشور

سفرهای خارجی همواره پرهزینه بوده اند. با این وجود، شما می توانید با استفاده از اتوبوس در حمل ونقل بین شهری، هزینه های خود را مدیریت کنید. همواره رزرو بلیط اتوبوس خارج از کشور نسبت به خرید بلیط قطار و خرید بلیط هواپیما ارزانتر است. در اروپا، تو سرویس دهنده اصلی flixbus و euroline خدمات خرید اینترنتی اتوبوس خارجی را ارائه می دهند. خرید بلیط اتوبوس داخل اروپا مقرون به صرفه است. در اتوبوس های فوق، امکانات مناسبی چون اینترنت wifi رایگان و سرویس بهداشتی وجود دارد تا سفری مناسب را برای شما رقم بزند.

تهیه بلیط اتوبوس خارجی معمولاً بسیار آسان است. خطوط مختلف اتوبوس در همه ساعات شبانه روز خدمات می دهند. به راحتی می توانید بلیط اتوبوس را چند روز قبل از سفر خریداری کنید. هر چه به تاریخ سفر نزدیکتر باشید بلیط اتوبوس گرانتر میشود. اگر بلیط اتوبوس را قبل از زمان سفر رزرو کنید کمترین هزینه را برای خرید بلیط میپردازید. این موضوع در سفر با اتوبوس در اروپا حائز اهمیت است.

سایت های رزرو آنلاین بلیط اتوبوس خارجی

برای سفارش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس خارجی به صورت آنلاین می توانید از سایت های زیر استفاده کنید. معمولاً خرید بلیط اتوبوس داخل اروپا از دو سایت اول انجام می شود. البته شما می توانید سفارش رزرو بلیط اتوبوس را از هر سایت خارجی دیگری نیز ثبت نمایید.

https://www.flixbus.com

https://www.eurolines.de/en/home

http://eticketing.easybook.com

http://www.checkmybus.com

http://www.busonlineticket.com

عموماً تمامی سایت های فوق از روش های پرداخت آنلاین پشتیبانی میکنند. ما بلیط را با استفاده از کارت های اعتباری بین المللی خریداری میکنیم. pdf بلیط اتوبوس را برایتان ایمیل میکنیم. بلافاصله بعد از پرداخت نیز بلیط اتوبوس خارج از کشور شما صادر می شود.

کنسلی و جا به جایی بلیط اتوبوس خارجی

امکان کنسلی و جا به جایی بلیط ها نیز معمولاً با پرداخت جریمه های اندکی قابل انجام است. شریف ویزا در این زمینه نیز می تواند به شما خدمات دهد. امکان ریفاند وجه در صورت کنسلی یا تغییر بلیط، وجود دارد. کافی است درخواست خود را از اینجا ثبت کنید.

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش اعتبار” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.
مبلغ قابل پرداخت برای دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
مبلغ قابل پرداخت برای سایر ارزها غیر از دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * (نرخ تبدیل واحد بین بانکی) 1.04 * مبلغ به دلار آمریکا در سایت xe.com = مبلغ قابل پرداخت ریالی

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “