Flat Preloader Icon

ثبت نام آزمون آنلاین انگلیسی دولینگو Duolingo English Test

آزمون دولینگو (Duolingo English Test) را می توانید در هر زمان و هر مکان بصورت آنلاین انجام دهید. آزمون دولینگو حدود 1 ساعت زمان میبرد و نتیجه آزمون آنلاین دولینگو شما در 2 روز اعلام می شود. بیش از 500 موسسه علمی دانشگاهی در سرتاسر جهان؛ نتایج این آزمون را می پذیرند. شما بدون نیاز به حضور در سنتر آزمون، مسافرت به کشوری دیگر و با حداقل هزینه (65 دلار) می توانید مدرک زبان انگلیسی دولینگو را دریافت کنید. مراحل ثبت نام دولینگو بسیار کوتاه است. برای ثبت نام آزمون دولینگو، شما تنها نیاز به یک ایمیل معتبر و پرداخت معادل ریالی هزینه ثبت نام آزمون دولینگو به شریف ویزا (آنلاین یا کارت به کارت) دارید.

ویژگی های آزمون آنلاین انگلیسی دولینگو (Duolingo English Test)

راحت: آزمون دولینگو را به صورت آنلاین و در هر کجا و در هر زمان انجام دهید، به مسافرت به مرکز آزمون یا قرار ملاقات لازم نیست.

سریع: نتایج خود را در طی 48 ساعت پس از اتمام ازمون دولینگو بدست آورید و بلافاصله آن را با هر کسی به اشتراک بگذارید.

مقرون به صرفه: نمره آزمون دولینگو خود را فقط با 65 دلار دریافت کنید، در حالی که اکثر تست های زبان مانند آزمون تافل، جی آر ای و آیلتس، بیش از 200 دلار هزینه دارند.

نمایش به موسسات: بدون هزینه اضافی، نتایج آزمون دولینگو خود را با بسیاری از موسسات و دانشگاه های که می خواهید به اشتراک بگذارید.

زمانبندی آزمون انگلیسی دولینگو Duolingo English Test

آماده سازی سریع (5 دقیقه): مقدمه ای به ارائه می شود تا از قوانین و الزامات ازمون دولینگو آگاهی پیدا کنید.

تست اصلی ​​(45 دقیقه): یک بخش درجه بندی شده که مهارتهای خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن شما را ارزیابی می کند.

مصاحبه ویدئویی (10 دقیقه): یک بخش بدون نمره که پاسخهای شما را برای سؤالات باز ثبت می کند.

الزامات آزمون انگلیسی دولینگو Duolingo English Test

شما باید موارد زیر را فراهم کنید:

 1. گذرنامه، گواهینامه رانندگی یا مدرک شناسایی عکس دار صادر شده توسط دولت
 2. یک اتاق آرام و روشن
 3. 60 دقیقه وقت آزاد
 4. اتصال اینترنتی قابل اعتماد
 5. یک کامپیوتر

ویژگی های کامپیوتر شما:

 1. یک مرورگر پشتیبانی شده
 2. یک دوربین جلو
 3. یک میکروفون
 4. بلندگوها

نمره آزمون دولینگو توسط بسیاری از دانشگاه ها و مراکز آموزشی پذیرفته می شود که لیست آن ها را از اینجا می توانید مشاهده کنید.

مراحل و نحوه ثبت نام آزمون دولینگو

برای ثبت نام آزمون دولینگو، در قدم اول باید به سایت https://englishtest.duolingo.com و بخش ساخت اکانت مراجعه کنید. سپس نام کاربری (ایمیل) و پسوردی که در سایت دولینگو تعیین نموده اید را در فرم ثبت سفارش در همین صفحه، درج نمایید. کارشناسان شریف ویزا با استفاده از مشخصات کاربری شما، در سایت دولینگو لاگین نموده و پرداخت هزینه ثبت نام دولینگو را با استفاده از کردیت کارت، برای شما انجام می دهیم. پس از پرداخت هزینه شرکت در آزمون دولینگو، شما می توانید از طریق این لینک، فرآیند آزمون را آغاز نمایید. راهنمای تصویری ثبت نام آزمون دولینگو و پرداخت هزینه شرکت در امتحان دولینگو با شریف ویزا را می توانید از لینک زیر مشاهده کنید.

نکاتی برای شرکت در آزمون دولینگو

– حتما ویدیو فوق را تماشا کنید. در این ویدیو، شما می توانید مراحل شرکت در یک نمونه امتحان دولینگو را از ابتدا تا انتها ببینید و برای شرکت در آزمون اصلی دولینگو آماده شوید.

– در آزمون آزمایشی رایگان دولینگو شرکت کنید. این آزمون حدود 8 دقیقه از شما زمان میگیرد و شما رو با فضای آزمون آشنا می کند. حتی نمره تخمینی نیز برای آزمون آزمایشی دولینگو شما ارایه می شود. محدودیتی برای دادن آزمون دولینگو آزمایشی ندارید و می توانید بارها در آن شرکت کنید.

– حتما الزامات شرکت در تست دولینگو را که در بالا به آن اشاره شده است مطالعه نموده و فراهم نمایید. یک محیط مناسب و ساکت، کامپیوتر و اینترنت مناسب، حداقل مواردی است که باید به آن ها اهمیت دهید.

– حتما از مرورگر کروم یا اپرا و یک کامپیوتر شخصی رومیزی یا لپ تاپ، برای شرکت در امتحان انگلیسی دولینگو استفاده نمایید. تلفن همراه، تبلت، آی پد و موارد مشابه، مورد قبول نمی باشد. افزونه های اضافی مرورگر خود مانند گرامرلی را پاک نمایید. آموزش حذف افزون های کروم از اینجا قابل مشاهده است. البته به عنوان راه حل جایگزین، می توانید از قابلیت صفحه ناشناس گوگل کروم نیز استفاده نمایید.

– فراموش نکنید که مدرک شناسایی معتبر، برای صحت سنجی نام دقیق شما مورد استفاده قرار می گیرد. مدارک شناسابب که مورد قبول دولینگو است را از اینجا می توانید مشاهده کنید.

– پس از پایان آزمون، مصححین دولینگو، برای اطمینان از رعایت شدن تمامی قوانین این امتحان، فیلم تست شما را بررسی می کنند. موارد مهمی که مورد بررسی قرار می گیرند عبارت اند از:

 1. عدم پوشیدن هر گونه هدفون (رو گوشی یا داخل گوشی)
 2. عدم تعامل و صحبت با دیگران (حتما در اتاقی که آزمون می دهید تنها باشید و هیچ شخصی حتی در فاصله دور، نباید از پشت شما عبور کند)
 3. استفاده نکردن از دفترجه یادداشت، کاغذ قلم، تلفن همراه و دستگاه های مشابه دیگر
 4. عدم منحرف شدن نگاه شما از صفحه نمایش در طول آزمون دولینگو (دقت کنید که نگاه کردن به کیبورد برای تایپ کردن تخلف محسوب نمی شود ولی به هیچ وجه نباید یادداشت برداری انجام دهید) وب کم شما نیز حتما باید در بالای مانیتور و در وسط آن، قرار داشته باشد. همچنین، مواردی چون موی سر یا لبه کلاه نباید جلوی چشم های شما را بگیرد. استفاده از عینک های آفتابی نیز ممنوع است.

رعایت قوانین فوق در طول آزمون بسیار مهم است. قوانین امتحان دولینگو، در دستورالعمل ابتدای آزمون نیز به شما یاداوری می شود. در صورتی که تقلب شما اثبات شود، نمره آزمون دولینگو فعلی و حتی تمامی نمرات قبلی شما، کنسل می گردد. ممکن است با توجه به شدت نقض قوانین توسط شما، برای همیشه از شرت در آزمون انگلیسی دولینگو نیز محروم شوید.

– در پایان آزمون، یک نمونه ویدیو به همراه یک نمونه نوشتار از شما گرفته می شود. وقتی نتایج خود را با دانشگاهی به اشتراک می گذارید، این دوفایل نیز با آن ها به اشتراک گذاشته می شود. این کار، یک فرصت عالی برای تیم پذیرش دانشگاه ایجاد می کند تا در مورد شما اطلاعات می توانید از دو موضوع سؤال، برای هر دو نمونه فیلم و نوشتار، یکی را انتخاب کنید. سپس از شما خواسته می شود 1 تا 3 دقیقه صحبت کنید و حداکثر 5 دقیقه بنویسند. شما می توانید پاسخ های خود را قبل از به اشتراک گذاشتن نتایج خود با موسسات بررسی کنید. اگر از عملکرد خود راضی نیستید ، می توانید دوباره آزمون دولینگو را امتحان کنید!

سوالات متداول درباره ثبت نام دولینگو

– هزینه ثبت نام آزمون انگلیسی دولینگو در سایت شریف ویزا چقدر است؟

هزینه شرکت در امتحان دولینگو (Duolingo) تنها 65 دلار است. شریف ویزا با حداقل کارمزد، پرداخت آنلاین و ثبت نام دولینگو را برای شما انجام می دهد.

– چگونه در آزمون دولینگو ثبت نام کنیم؟

یک اکانت بسازید. سپس، کافی است در سایت شریف ویزا، فرم ثبت نام دولینگو را تکمیل نموده و هزینه ریالی آن را با کارت بانکی شتاب پرداخت نمایید.

– تاریخ های برگزاری آزمون زبان دولینگو (Duolingo) چه زمانی است؟

پس از پرداخت هزینه آزمون دولینگو توسط شریف ویزا، شما می توانید بدون محدودیت زمانی و در هر ساعت از شبانه روز، در امتحان آنلاین دولینگو شرکت کنید.

– انجام ثبت نام دولینگو توسط شریف ویزا چقدر زمان میبرد؟

در بازه زمانی 9 صبح تا 12 شب، شریف ویزا در کمتر از یک ساعت، ثبت نام شما را نهایی می کند. البته، معمولا پرداخت هزینه ثبت نام دولینگو، در کمتر از چند دقیقه، توسط شریف ویزا انجام می شود.

– آیا می توان از مدرک دولینگو برای اپلای یا مهاجرت استفاده کرد؟

با توجه به شیوع کرونا، محبوبیت این آزمون بسیار زیاد شده است. از این‌رو، تعداد دانشگاه ها و مراکز آموزشی که مدرک آزمون دولینگو را می پذیرند، رو به افزایش است.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “