Flat Preloader Icon

پرداخت هزینه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا

متقاضیانی که قصد مهاجرت از طریق ویزای کاری به استرالیا را دارند و دارای مدرک مهندسی هستند لازم است مدارک خود را جهت بررسی و تایید به موسسه ارزیابی مهندسین استرالیا(EA) که از نظر دولت استرالیا مورد تایید است برسانند.
هزینه ارزیابی مدارک در این موسسه 405 دلار استرالیا است.

هزینه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا:

انجمن مهندسی استرالیا خدمات خود را در قالب عضویت و ارزیابی در اختیار متقاضیان قرار داده است و برای هر یک هزینه های جداگانه ای در نظر گرفته است. این دو هزینه وابسته به یکدیگر نیستند و شما بدون پرداخت حق عضویت (Membership) و تنها با ایجاد یک حساب کاربری و پرداخت هزینه ارزیابی، می توانید جهت تکمیل مدارک مهاجرتی خود اقدام نمایید. در واقع پرداخت هزینه عضویت تنها در صورتی مورد نیاز است که قصد داشته باشید از مزایای عضویت (که آنها را در صفحه Benefits of membership مشاهده می کنید) بهره مند شوید. مبالغ مربوط به هزینه ارزشیابی را می توانید در صفحه Assessment fees و هزینه عضویت را با استفاده از محاسبه گر آنلاین صفحه Calculate Membership Fee مشاهده نمایید.

انجمن مهندسین استرالیا جهت ارزیابی مدارک مهندسین در وب سایت خود، بخشی به عنوان Migration Skills Assessment یا MSA دارد که از طریق آن می توانید مدارک لازم جهت انجام ارزشیابی از جمله مدارک اثبات هویتی، CV یا رزومه کاری، مدارک زبان به طور اخص IELTS را بارگذاری و فرایند Assessment خود را آغاز نمایید. خط مشی این موسسه در فرایند ارزشیابی مدارک مهندسی صادر شده از کشور های گوناگون، متفاوت است بدین ترتیب که مهندسین ایرانی لازم است جهت انجام  ارزشیابی مدارک خود در این موسسه نسبت به ایجاد CDR اقدام نمایند.

CDR یا Competency Demonstration Report، شامل کلیه سوابق کاری و مهارت های شماست که در طول مدت کار حرفه ای خود پشت سر گذاشته اید. CDR بایست شامل حداقل 3 نمونه کار مهم و قابل توجه شما در طول تحصیل یا کار باشد به طوری که کاملا صریح و شفاف توانمندی و نقاط قوتتان را برای موسسه EA به اثبات برساند. CDR نیز پس از تکمیل در همان بخش MSA بارگذاری می شود.

در بخش MSA چهار گزینه پیش روی شماست که عبارتند از Personal،Application ، Education و Report که شما بسته به نوع ویزای خود بایست یکی از سه گزینه اول را انتخاب و نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام نمایید. همچنین گزینه آخر مربوط به بارگذاری CDR شماست که پیش تر در مورد آن صحبت شد

– چه کسانی باید مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را به تایید موسسه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا (EA) برسانند؟

کلیه متقاضیانی که به عنوان نیروی کار خبره و با مدرک مهندسی خود نسبت به مهاجرت به استرالیا اقدام می کنند بایست مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را به تایید موسسه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا (EA) برسانند.

– هزینه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا چقدر است؟

هزینه ارزیابی مدارک در این موسسه 736 دلار استرالیا است.

– آیا می توانم از طریق شریف ویزا هزینه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا (EA) خود را انجام بدهم؟

بله ، با ثبت سفارش در شریف ویزا در کمتر از 90 دقیقه می توانید پرداخت هزینه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا (EA) خود را انجام دهید.

مبلغ قابل پرداخت برای سایر ارزهایی که در فرم ثبت سفارش سایت نیستند را در سایت xe.com به یورو تبدیل کرده و در سایت معادل ریالی مبلغ به یورو را پرداخت کنید.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “