تغییر زمان و مرکز آزمون تافل

در صورتی که پس از ثبت نام آزمون تافل , نیاز به تغییر زمان ویا مکان آزمون تافل (Reschedule) نیاز داشتید , تا ۳ روز قبل از آزمون (به غیر از روز آزمون) فرصت دارید به صورت آنلاین آزمون خود را تغییر دهید. هزینه تغییر زمان و یا مکان آزمون تافل 60 دلار آمریکا است و پرداخت آن بوسیله کارت های پرداخت ارزی مسترکارت یا ویزاکارت انجام می شود.

نکات تغییر زمان ویا مکان آزمون تافل (Reschedule):
– تغییر زمان ویا مکان آزمون تافل (Reschedule) باید تا 3 روز قبل از امتحان(به غیر از روز آزمون) انجام بشود و بعد از آن این امکان را ندارید و در صورت کنسل کردن آزمون تافل مبلغی از طرف ETS برای شما بازگشت داده نمی شود.
– برای تغییر زمان ویا مکان آزمون تافل (Reschedule) محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید بارها تاریخ امتحان تافل را تغییر دهید.
– برای تغییر زمان ویا مکان آزمون تافل (Reschedule) باید از تاریخ های باز و دارای ظرفیت در سایت ETS که امکان ثبت نام در آن ها وجود داشته باشد انتخاب نمایید. در صورت پر بودن ظرفیت و یا باز نشدن ظرفیت می توانید از قسمت رزرو تغییر زمان ویا مکان آزمون تافل (Reschedule) در سایت شریف ویزا ثبت سفارش کنید تا در کمترین زمان تغییر زمان آزمون تافل شما را انجام دهیم.

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش موجودی” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “