رزرو گرفتن وقت مصاحبه سفارت آمریکا MRV Fee برای تاریخ های پُر شده

[box type="info"] احتمال گرفتن وقت سفارت آمریکا در محدوده تاریخ و سفارت انتخابی شما، 90% می باشد.

گرفتن قطعی وقت سفارت آمریکا ممکن است نیم ساعت بعد از ثبت سفارش انجام شده و یا تا 2 روز قبل از وقت سفارت شما نیز طول بکشد (البته تلاش ما این است که این اتفاق در زمانی مناسب بیافتد تا شما زمان کافی برای تدارک سفر را داشته باشید).

در صورتی که به هر دلیلی از گرفتن وقت منصرف شوید و یا ما موفق به گرفتن وقت برای شما نشویم، 100% وجه پرداختی شما، بازگشت داده می‌شود.[/box]

با توجه به تقاضای بالا برای گرفتن وقت سفارت آمریکا خصوصاً در سه سفارت آمریکا در امارات، ترکیه و ارمنستان، داوطلبان با مشکل کمبود وقت مصاحبه و پر بودن سفارت ها در تاریخ های مورد نظرشان مواجه شده اند. تیم شریف ویزا با توجه به سابقه چندین ساله در گرفتن وقت مصاحبه، اعتقاد دارد که در هر زمانی امکان گرفتن وقت مصاحبه برای داوطلبین وجود دارد. علت این امر، جابجایی ها و کنسلی های مختلف توسط متقاضیان سفارت است. همچنین در بعضی مواقع، تاریخ های جدید به تاریخ های موجود اضافه می گردد.

این امر به این صورت انجام می شود که با توجه به آنلاین بودن مستمر تیم شریف ویزا در سایت usvisa-info، ما می توانیم جاهای خالی کنسل شده  را برای شما ثبت کنیم. کافی است با پرداخت 65 دلار برای ویزای دانشجویی و 130 دلار برای ویزای غیر دانشجویی، رزرو گرفتن وقت سفارت آمریکا را سفارش دهید.

 

به منظور دریافت ویزای آمریکا، متقاضیان ایرانی معمولاً از نزدیکترین سفارتخانه و یا کنسولگری ایالات متحده ، یعنی یکی از سفارتخانه ها در کشورهای همسایه ، وقت قبلی گرفته و هزینه درخواست ویزا را پرداخت می کنند. از تاریخ اول ژانویه ۲۰۱۳ به بعد کلیه متقاضیان ویزاهای غیر مهاجرتی ( اعم از توریستی ِ دانشجویی) باید قبل از تعیین وقت مصاحبه اقدام به ایجاد حساب کاربری در سایت سفارت موردنظرشان و واریز وجه ۱۶۰ دلار سفارت کرده باشند. قابل ذکر است که پرداخت هزینه این کار توسط کردیت کارت بین المللی ویزا کارت یا مستر کارت صورت میگیرد و این وجه غیرقابل استرداد است.

فقط متقاضیان ویزا دارای وقت تعیین شده از طریق تقویم تعیین وقت مصاحبه ویزا غیر مهاجرتی ایرانیان اجازه دارند وارد کنسولگری شوند. برای تعیین وقت، اطلاعات زیر لازم است: نام کاربری (Email) و رمز عبور (Password) به سایت usvisa-info امکان پذیر هست.

برای ساخت نام کاربری در سایت usvisa-info.com، شما نام و نام خانوادگی (دقیقاً مطابق آنچه در گذرنامه درج شده است)، شماره گذرنامه، شماره بارکُد که در صفحه تأییدیه فرم DS 160 مشاهده می شود، شماره تلفن و نشانی پست الکترونیکی را نیاز دارید.

پیش از ثبت سفارش ابتدا در داخل اکانت خود در وب سایت usvisa-info.com تا مرحله پرداخت پیش رفته و سپس از اکانت خود خارج شوید. البته اگر قبلا وقتی در پروفایل خود گرفته اید ما آن را برای شما می توانیم جا به جا کنیم و نیاز به کنسل کردن وقت نمی باشد.

اگر هزینه گرفتن وقت یعنی 160 دلار به ازای هر فرد، را قبلا پرداخت نموده اید، تنها کافی است هزینه رزرو را بپردازید. قابل ذکر است که شما می توانید از دو روش آنی یا ظرف حد اکثر یک و نیم ساعت، پرداخت هزینه سفارت خود را جداگانه انجام دهید، البته اگر زمانی باز نباشد امکان پرداخت جداگانه وقت وجود ندارد و پرداخت هزینه همزمان با گرفتن وقت برای ما باید انجام شود.

شما همچنین می توانید جهت پرداخت حضوری در روزهای شنبه تا پنجشنبه (در صورت تعطیل نبودن) با تعیین وقت قبلی، به دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید. فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.