رزرو وقت پر شده سفارت

با توجه به اینکه گرفتن وقت سفارت امریکا در سه کشور ارمنستان – ترکیه – امارات دارای متقاضیان بسیار زیادی است و کسانی که برای گرفتن وقت اقدام می نمایند نمیتوانند به راحتی داخل تاریخ مد نظرشان برای وقت مصاحبه تاریخی را دریافت نمایند. تیم شریف ویزا با استفاده از سابقه چندین ساله و داشتن تجربه بسیار در این زمینه اعتقاد دارند که در هر زمانی که مد نظر متقاضیان هست میتوان دریافت وقت نمود . این امر به دلیل جابجایی ها و کنسلی هایی که متقاضیان مختلف برای گرفتن وقت سفارت انجام میدهند صورت میپذیردو همچنین سفارت هم ممکن است تاریخ هایی به تاریخ های قدیم خود اضافه نماید .

تیم شریف ویزا برای گرفتن وقت سفارت امریکا روی وقت های کنسلی و جابجایی به صورت 24 ساعته و مستمر روی سایت usvisa-info انلاین هستند. هزینه رزرو وقت پر شده سفارت برای ویزا های دانشجویی 65 دلار و برای ویزاهای غیر دانشجویی 130 دلار می باشد .
قابل ذکر است متقاضیان برای گرفتن وقت سفارت امریکا داخل کشور های همسایه می بایست مبلغ 160 دلار به صورت انلاین داخل سایت سفارت امریکا پرداخت نمایند .
تنها افرادی اجازه ورود به سفارت های امریکا در کشور های همسایه دارند که قبلا داخل سایت سفارت مورد نظر حساب کاربری ایجاد کرده باشند و بعد از پرداخت 160 دلار روی تقویم سایت سفارت وقتی برای خودشان دریافت کرده باشند .

پیش از ثبت سفارش داخل سایت شریف ویزا لازم است متقاضیان ابتدا اقدام به ساخت اکانت در سایت سفارت امریکا نمایند و تا صفحه پرداخت انلاین ( payment )سایت پیش بروند.
اگر هزینه 160 دلار سفارت را قبلا پرداخت نموده اید کافیست هزینه رزرو را پرداخت کنید و اطلاعات اکانت خود را برای ما داخل فرم تکمیل نموده و ثبت کنید .

همچنین اگر وقت باز داخل سایت سفارت امریکا موجود نباشد امکان پرداخت 160 دلار نمی باشد ولی توسط شریف ویزا پرداخت هزینه با گرفتن وقت پر شده همزمان انجام میشود .

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش اعتبار” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “