Flat Preloader Icon

ریپورت نمره تافل

برای ریپورت نمره آزمون تافل (TOEFL iBT Score Report)   تا ساعت 10 شب قبل از آزمون تافل می توان 4 دانشگاه را به صورت رایگان برای ریپورت نمره آزمون تافل (TOEFL iBT Score Report)   انتخاب کرد. گزارش اضافی (Report) نمره آزمون تافل iBTپس از امتحان و دریافت نمره امکان پذیر است و هزینه گزارش اضافی (Report) نمره آزمون تافل iBT مبلغ 25 دلار آمریکا است.

نکات گزارش (Report)نمره آزمون تافل iBT

– گزارش (Report) نمره آزمون تافل iBT حتما باید به صورت کاغذی از طریق موسسه ETS ارسال شود تا صحت آن برای برای دانشگاه اثبات گردد.

– هزینه هر گزارش (Report) نمره آزمون تافل iBT  مبلغ 25 دلار آمریکا می باشد و برای 2 ریپورت باید مبلغ 50 دلار بپردازید.

– در صورتی که هر از هر 4 ریپورت رایگان خود در سایت ETS استفاده کنید , دیگر امکان استفاده از اعتراض نمره تافل iBT را ندارید.

– در صورتی که هنگام ثبت نام آزمون تافل گزینه “Online score report AND a paper copy mailed to you” را انتخاب نکنید باید 25 دلار به سایت ETS پرداخت کنید و با گزینه Send Additional Paper Score Report to Me درخواست ارسال نمره کاغذی برای خودتان را در سایت ETS به آدرس خودتان را ثبت کنید.

– معمولا ارسال پستی بین ۷ تا ۱۰ روز در امریکا و ۴ تا ۶ هفته در بیرون از امریکا (کانادا و اروپا و استرالیا و . . . )پس از تاریخ ارسال به طول می انجامد.

ارسال ریپورت رایگان :

می توان با وارد شدن در سایت ETS و سپس قسمت view order و بعد از آن کلیک کردن روی order number می توانید نسبت به ارسال ریپورت های رایگان اقدام نمایید.

ریپورت غیر رایگان نمره :

بعد از وارد شدن در حساب کاربری ETS، سپس برروی قسمت Order Score Reports کلیک نمایید و بعد از انتخاب گزینه تافل سرویس، Send Additional Score Report(s) to Institutions را انتخاب نموده و بعد از آن نمره آزمون مورد نظر را که قصد ارسال آن را دارید انتخاب نمایید.

سوالات متداول ریپورت نمره تافل :

– نمره مناسب در تافل چقدر است؟
نمرات تافل در محدوده بین 90 – 100 کاملاً خوب است و این نمرات TOEFL برای اکثر دانشگاه ها قابل قبول می باشد.
همچنین نمرات بین 100 – 110 بسیار خوب می باشد.

– گزارش نمره تافل چه مدت طول می کشد؟
گزارش های نمره رسمی تقریباً 13 روز پس از برگزاری آزمون ، به گیرندگان تعیین شده شما ارسال می شود.

– هزینه ریپورت نمره تافل چقدر است؟
بعد از ثبت نام آزمون تافل، هر شخص 4 ریپورت رایگان دارد. علاوه بر این می توانید نمره آزمون خود را به دانشگاه‌های دیگر نیز ارسال کنید.
هزینه برای هر ریپورت نمره اضافی، 25 دلار است.

– کارمزد شریف ویزا برای پرداخت ریپورت نمره تافل چقدر است؟
کارمزد شریف ویزا برای پرداخت های انلاین و همچنین ریپورت نمره تافل 7 درصد می باشد.

– مدت زمان رسیدن نمره تافل در دانشگاه های امریکا و خارج از آن چقدر می باشد؟
طبق اعلام رسمی ETS، نمره تافل ریپورت شده ظرف 7 تا 10 روز کاری توسط دانشگاه های داخل آمریکا دریافت می‌شود. این زمان در مورد سایر کشورها برابر با 4 تا 6 هفته است.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “