برای سفارشات بخش مسافرتی و سایر سفارشات، قبل از ثبت سفارش، با پشتیبانی هماهنگی بفرمایید.

ریپورت نمره تافل

برای ریپورت نمره آزمون تافل (TOEFL iBT Score Report)   تا ساعت 10 شب قبل از آزمون تافل می توان 4 دانشگاه را به صورت رایگان برای ریپورت نمره آزمون تافل (TOEFL iBT Score Report)   انتخاب کرد. گزارش اضافی (Report) نمره آزمون تافل iBTپس از امتحان و دریافت نمره امکان پذیر است و هزینه گزارش اضافی (Report) نمره آزمون تافل iBT20 دلار آمریکا است.

نکات گزارش (Report)نمره آزمون تافل iBT

– گزارش (Report) نمره آزمون تافل iBT حتما باید به صورت کاغذی از طریق موسسه ETS ارسال شود تا صحت آن برای برای دانشگاه اثبات گردد.

– هزینه هر گزارش (Report) نمره آزمون تافل iBT 20 دلار آمریکا می باشد و برای 2 ریپورت باید مبلغ 40 دلار بپردازید.

– در صورتی که هر از هر 4 ریپورت رایگان خود در سایت ETS استفاده کنید , دیگر امکان استفاده از اعتراض نمره تافل iBT را ندارید.

– در صورتی که هنگام ثبت نام آزمون تافل گزینه “Online score report AND a paper copy mailed to you” را انتخاب نکنید باید 20 دلار به سایت ETS پرداخت کنید و با گزینه Send Additional Paper Score Report to Me درخواست ارسال نمره کاغذی برای خودتان را در سایت ETS به آدرس خودتان را ثبت کنید.

– معمولا ارسال پستی بین ۷ تا ۱۰ روز در امریکا و ۴ تا ۶ هفته در بیرون از امریکا (کانادا و اروپا و استرالیا و . . . )پس از تاریخ ارسال به طول می انجامد.

ارسال ریپورت رایگان :

می توان با وارد شدن در سایت ETS و سپس قسمت view order و بعد از آن کلیک کردن روی order number می توانید نسبت به ارسال ریپورت های رایگان اقدام نمایید.

ریپورت غیر رایگان نمره :

بعد از وارد شدن در حساب کاربری ETS، سپس برروی قسمت Order Score Reports کلیک نمایید و بعد از انتخاب گزینه تافل سرویس، Send Additional Score Report(s) to Institutions را انتخاب نموده و بعد از آن نمره آزمون مورد نظر را که قصد ارسال آن را دارید انتخاب نمایید.

سوالات متداول ریپورت نمره تافل :

– نمره مناسب در تافل چقدر است؟
نمرات تافل در محدوده بین 90 – 100 کاملاً خوب است و این نمرات TOEFL برای اکثر دانشگاه ها قابل قبول می باشد.
همچنین نمرات بین 100 – 110 بسیار خوب می باشد.

– گزارش نمره تافل چه مدت طول می کشد؟
گزارش های نمره رسمی تقریباً 13 روز پس از برگزاری آزمون ، به گیرندگان تعیین شده شما ارسال می شود.

– هزینه ریپورت نمره تافل چقدر است؟
بعد از ثبت نام آزمون تافل، هر شخص 4 ریپورت رایگان دارد. علاوه بر این می توانید نمره آزمون خود را به دانشگاه‌های دیگر نیز ارسال کنید.
هزینه برای هر ریپورت نمره اضافی، 20 دلار است.

– کارمزد شریف ویزا برای پرداخت ریپورت نمره تافل چقدر است؟
کارمزد شریف ویزا برای پرداخت های انلاین و همچنین ریپورت نمره تافل 7 درصد می باشد.

– مدت زمان رسیدن نمره تافل در دانشگاه های امریکا و خارج از آن چقدر می باشد؟
طبق اعلام رسمی ETS، نمره تافل ریپورت شده ظرف 7 تا 10 روز کاری توسط دانشگاه های داخل آمریکا دریافت می‌شود. این زمان در مورد سایر کشورها برابر با 4 تا 6 هفته است.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “