ریپورت نمره تافل

برای ریپورت نمره آزمون تافل (TOEFL iBT Score Report)   تا ساعت 10 شب قبل از آزمون تافل می توان 4 دانشگاه را به صورت رایگان برای ریپورت نمره آزمون تافل (TOEFL iBT Score Report)   انتخاب کرد. گزارش اضافی (Report) نمره آزمون تافل iBTپس از امتحان و دریافت نمره امکان پذیر است و هزینه گزارش اضافی (Report) نمره آزمون تافل iBT20 دلار آمریکا است.

نکات گزارش (Report)نمره آزمون تافل iBT
– گزارش (Report) نمره آزمون تافل iBT حتما باید به صورت کاغذی از طریق موسسه ETS ارسال شود تا صحت آن برای برای دانشگاه اثبات گردد.
– هزینه هر گزارش (Report) نمره آزمون تافل iBT 20 دلار آمریکا می باشد و برای 2 ریپورت باید مبلغ 40 دلار بپردازید.
– در صورتی که هر از هر 4 ریپورت رایگان خود در سایت ETS استفاده کنید , دیگر امکان استفاده از اعتراض نمره تافل iBT را ندارید.
– در صورتی که هنگام ثبت نام آزمون تافل گزینه “Online score report AND a paper copy mailed to you” را انتخاب نکنید باید 20 دلار به سایت ETS پرداخت کنید و با گزینه Send Additional Paper Score Report to Me درخواست ارسال نمره کاغذی برای خودتان را در سایت ETS به آدرس خودتان را ثبت کنید.
– معمولا ارسال پستی بین ۷ تا ۱۰ روز در امریکا و ۴ تا ۶ هفته در بیرون از امریکا (کانادا و اروپا و استرالیا و . . . )پس از تاریخ ارسال به طول می انجامد.

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش موجودی” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “