اگر تمایل دارید به سبک سایت قدیم ثبت سفارش کنید از اینجا سفارش خود را ثبت کنید. بدون نیاز به عضویت ولی عدم امکان مشاهده سابقه سفارشات و تخفیفات وفاداری.

خرید مانده کارت

در صورتی که موفق به خرج کردن مبالغ دلاری کارت خود نشدید و تاریخ انقضاء کارتتان نزدیک است میتوانید درخواست بازخرید کارت را به شرکت شریف ویزا ارسال نمایید تا پس از خرج کردن مبالغ دلاری هزینه ریالی آن را به دلار روز برای شما واریز نماییم. متقاضیانی که درخواست بازخرید کارت های اعتباری ارزی خود را از شرکت شریف ویزا دارند , میبایست اطلاعات کارت ارزی خود به همراه مقدار دلار موجود در کارت و تاریخ انقضا کارت و همچنین شماره کارت بانکی شتاب خود را در فرم زیر ارسال نمایند.

شرکت شریف ویزا سعی می کند در کمترین زمان ممکن کارت های باز خریدی را خرج نمایند و پس از خرج مبالغ دلاری مقدار  ریالی آن را  تا 48 ساعت کاری به حساب شما واریز نماید. (پروسه خرج کردن کارت ممکن است 1 هفته یا بیشتر از 1 ماه زمان ببرد )همچنین متقاضیان می توانند در اینترنت بانک خود در جریان روند بازخرید کارت و مبالغ خرج شده از آن قرار گیرند و نیازی به تماس تلفنی نمی باشد.

پس از انجام پروسه بازخرید کارت مبالغ ریالی بدون کسر کارمزد به شماره کارت اعلامی از طرف شما واریز می شود.

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش اعتبار” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.
مبلغ قابل پرداخت برای دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
مبلغ قابل پرداخت برای سایر ارزها غیر از دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * (نرخ تبدیل واحد بین بانکی) 1.04 * مبلغ به دلار آمریکا در سایت xe.com = مبلغ قابل پرداخت ریالی

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “