یکی از مهمترین بخش های اپلای برای تمامی دانشجویان ارسال مدارک و پرداخت اپلیکیشن فی (Application Fee) است.
شما باید فرم آنلاین اپلیکیشن فی (Application Fee) سایت دانشگاه را پر کرده و پس از آن مبلغ اپلیکیشن فی (Application Fee) را برای دانشگاه پرداخت نمایید. نحوه پرداخت اپلیکیشن فی (Application Fee) هر دانشگاه می تواند با دانشگاه های دیگر متفاوت باشد. پس از پرداخت اپلیکیشن فی (Application Fee) دانشگاه اطلاعات شما برای بررسی مدارک در اختیار دانشگاه قرار میگیرد(Admission).
اطلاعاتی مانند اطلاعات هویتی و محل زندگی شما – رزومه تحصیلی و شغلی – علایق پژوهشی – اسکن مدارک تحصیلی – نمرات آزمون های Toefl,GRE,GMAT, IELTS و . . . – ترم مورد نظر شما برای تحصیل – SOP و توصیه نامه ها (Recommendations) و . . . پس از پرداخت اپلیکیشن فی (Application Fee) دانشگاه مورد بررسی قرار می گیرد.

پرداخت اپلیکیشن فی تمامی کشورها

– پرداخت اپلیکیشن فی چه دانشگاه هایی از طریق شریف ویزا قابل انجام است؟

شما می توانید اپلیکیشن فی تمامی دانشگاه های دنیا و تمامی ارزهای موجود را از طریق شریف ویزا، پرداخت نمایید.

– انجام پرداخت اپلیکیشن فی چقدر زمان می برد؟

تمامی سفارشات اپلیکیشن فی بین ساعت 9 صبح تا 12 شب، طی 90 دقیقه پرداخت می شوند. در ددلاین های مهم نیز، شریف ویزا به صورت 24 ساعته، سفارشات را انجام می دهد.

– برای پرداخت Application Fee، چه اطلاعاتی را باید در اختیار شریف ویزا قرار دهم؟

شما باید لینک ورود به اپلیکیشن فی را به همراه نام کاربری و رمز ورود، در فرم ثبت سفارش، وارد نمایید. شریف ویزا متعهد است که اطلاعات شما ایمن و محفوظ بماند. با این وجود، بعد از پرداخت اپلیکیشن فی، می توانید رمز ورود خود را جهت اطمینان بیشتر، تغییر دهید.

– پراخت اپلیکیشن فی دانشگاه ها به چه روشی انجام می شود؟

اپلیکیشن فی شما با استفاده از کردیت کارت و دبیت کارت ویزا، مسترکارت و پی پال انجام می شود. روش های دیگر پرداخت نیز توسط شریف ویزا پشتیبانی می شود که پیش از انجام سفارش، می توانید با پشتیبانی، هماهنگی لازم را انجام دهید.

– آیا Applicaion Fee دانشگاه های کره، انگلیس و مشابه آن، که نیاز به استفاده از لایه امنیتی 3D دارند نیز قابل انجام است؟

بله، ما توانایی پرداخت Applicaion Fee تمامی دانشگاه های دنیا را داریم.

– آیا پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های ایتالیایی از طریق PagoPA امکان پذیر است؟

بله، قابل ذکر است که درگاه PagoPA معمولا بین 0.5 یورو تا 2.5 یورو، کارمزد اضافی بابت استفاده از ویزا کارت و مسترکارت برای پرداخت، اخذ می کند.

– آیا اپلیکیشن فی کالج ها و دانشگاه های آمریکا و کانادا که توسط فلای وایر، وسترن و سی آی بی سی قابل انجام است نیز پشتیبانی می شود؟

بله، تمامی درگاه های فوق توسط ما پشتیبانی می شود.

– امکان سفارش همزمان چند اپلیکیشن فی در شریف ویزا وجود دارد؟

بله، شما می توانید همزمان چندین اپلیکیشن فی را به شریف ویزا سفارش داده و معادل ریالی آن را یکجا پرداخت کنید.

– چه مقدار کارمزد برای پرداخت اپلیکیشن فی هذ دانشگاه دریافت می شود؟

کارمزد ما، 7% مبلغ اپلیکیشن فی می باشد.

– برای اپلیکیشن فی دانشگاه هایی که اطلاعات مرا پیش از پرداخت ذخیره نمی کنند، چه کار کنم؟

شما می توانید تمامی اطلاعات لازم را در یک فایل ورد تایپ کرده و هنگام سفارش برای ما بارگزاری کنید، بچه های شریف ویزا، تمامی مراحل را به دقت دنبال کرده و پرداخت شما را نیز انجام می دهند.

– آیا لازم است که مراحل پرداخت اپلیکیشن فی را کامل توضیح دهم؟

در 99% موارد، به دلیل تجربه قبلی کارشناسان پرداخت شریف ویزا در مورد دانشگاه شما، نیازی به توضیح اضافه ای وجود ندارد. در صورتی که لازم است، گزینه خاصی در راه رسیدن به صفحه پرداخت، انتخاب شده یا تغییر کند، می توانید آن را در بخش توضیحات سفارش ذکر نمایید.