پرداخت هزینه پستی I-20/DS-2019 در eshipglobal

پرداخت هزینه دریافت بسته پستی I-20/DS-2019 در سایت eshipglobal از طریق کارت های اعتباری ویزا و مسترکارت (Visa and MasterCard) قابل انجام می باشد.

سایت eshipglobal روشی سریع، مطمئن و ارزان را برای دانشگاه ها و دانشجویان در ارسال و دریافت مدارک، فرم های اپلیکیشن، رونوشت پرونده ها و سایر مدارک مهم فراهم نموده است. دانشجویان و محققان همچنین می توانند دریافت I-20/DS-2019 برای بهار (ژانویه)، پاییز (آگوست)، بسته های پذیرش، رونوشت پرونده ها، مدارک کارمندی و هر نوع مدرک مهاجرتی از دانشگاه های آمریکا درخواست نمایند. استفاده از eshipglobal از لحاظ قیمت و مدت زمان تحویل مدارک برای دانشجویان و پژوهشگران مقرون به صرفه است.

دریافت برگه I-20/DS-2019 و مدارک ویزا از دانشگاه ها:

به منظور درخواست ابتدا در سایت eshipglobal حساب کاربری ایجاد نموده و پس از فعالسازی، از طریق ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید. در این مرحله می توانید با انتخاب گزینه دریافت بسته (“Receive a Package”) دانشگاه مورد نظر را جستجو و دانشگاه و دپارتمانی که قصد تقاضای دریافت مدارک را دارید انتخاب نمایید. در قسمت بعدی آدرس تحویل بسته را وارد نمایید. از آنجا که ارسال بسته توسط پست های DHL و Fedex (دو سرویس پستی که eshipglobal برای ارسال بسته I-20/DS-2019 به کار می برد) به کشور عزیزمان ایران انجام نمی شود شما بایستی آدرس یکی از دوستان یا آشنایان خود را برای تحویل بسته در خارج از ایران ذکر نموده و از دوستان خود بخواهید که پس از دریافت بسته، آن را از طریق پست TNT به آدرس شما در ایران ارسال نمایند.

پس از وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز برای ارسال و پرداخت آنلاین هزینه خدمات سایت eshipglobal، درخواست شما برای دریافت برگه I-20/DS-2019 از طریق ایمیل به دانشگاه مورد نظر فرستاده شده و دانشگاه پس از آماده نمودن فرم شما (معمولا بین ۳-۱ روز کاری) آن را به پست تحویل می دهد. چنانچه به کارت اعتباری بین المللی برای پرداخت آنلاین این هزینه دسترسی ندارید می توانید از خدمات شریف ویزا در این زمینه استفاده نمایید.

مدت زمان رسیدن برگه I-20/DS-2019 به آدرس مورد نظر شما بین ۵-۳ روز کاری پس از ارسال پستی می باشد.

شما همچنین می توانید جهت پرداخت حضوری در روزهای شنبه تا پنجشنبه (در صورت تعطیل نبودن) با تعیین وقت قبلی، به دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.

روش اول- به طور مستقیم و بدون نیاز به ویزاکارت یا مستر کارت و یا هر گونه واسطه پرداخت آنلاین می توانید از طریق سامانه شریف ویزا 24، پرداخت هزینه UEMS – eShipglobal خود را به صورت آنی انجام دهید. جهت ورود به این سامانه بر روی "ورود به شریف ویزا 24" کلیک فرمایید.

روش دوم- می توانید به شیوه سابق ثبت سفارش نمایید تا پرداخت Sevis Fee ظرف حداکثر دو ساعت انجام شود . جهت ثبت سفارش :

قدم اول: ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید “افزایش اعتبار” بدهید. (با استفاده از رمز دوم و درگاه پرداخت آنلاین بانکی شتاب یا به روش کارت به کارت می توانید اعتبار ریالی حساب شریف ویزا خود را افزایش دهید.)
قدم دوم: سفارش خود را با توجه به نوع آن، ثبت سفارش کنید. لیست خدمات شریف ویزا از اینجا قابل مشاهده است.
 
شما همچنین می توانید جهت پرداخت حضوری در روزهای شنبه تا پنجشنبه (در صورت تعطیل نبودن) با تعیین وقت قبلی، به دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.