صدور مستر کارت به نام شما در کمتر از 1 ساعت

ایمیل مشخصات کارت به شما

قابل استفاده برای هر نوع خرید آنلاین مانند پرداخت اپلیکیشن فی، ریپورت تافل و جی آر ای، وقت سفارت و ....

امکان تغییر رمز ایننرنت بانک (Pin) به صورت آنلاین توسط خود شما

کنترل  موجودی حساب و گردش های کارت در هر لحظه به صورت آنلاین توسط خود شما

بدون نیاز به استفاده از فیلتر شکن در خریدهای آنلاین و استفاده با آی پی ایران

بدون خطر مسدودی یا بلوکه شدن مبلغ کارت

اعتبار، حداقل 3 ماه و حداکثر 4 ماه (تا پایان 3 ماه میلادی بعدی)

امکان اتصال و افتتاح حساب PayPal ،MoneyBrookers و انجام پرداخت آنلاین

پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته برای پاسخگویی به مشکلات شما

باز خرید مبالغ دلاری بدون استفاده و باقی مانده در کارت از شما (حداقل موجودی 10 دلار)

صدور مستر کارت

این کارت‌ها از نوع مستر‌کارت مجازی (Virtual MasterCard) بوده و صادره از کشور اردن می‌باشد که با نام تجاری ezGyft عرضه می‌شود.
مسترکارت مجازی، دارای کنترل پنل آنی می‌باشد، بنابراین همواره با ورود به بخش صاحبان کارت می‌توانید تراکنش‌ها و موجودی لحظه‌ای کارت خود را مشاهده نمایید.
هزینه صدور مستر کارت مجازی 5 دلار می باشد.
مستر کارت مجازی به صورت Prepaid است، یعنی دارای حساب بانکی پشتیبان جهت دریافت و ارسال پول نبوده و فقط با این کارت می توان خرید اینترنتی انجام داد یا از آن برای انجام پرداخت‌های Offline استفاده نمود.
MasterCard مجازی، یک بار شارژ می‌باشد و امکان شارژ مجدد آن وجود ندارد.
موجودی این کارت‌ می‌تواند از 25 تا 500 دلار باشد. مبلغ موجودی کارت نیز می‌بایست ضریبی از عدد 5 باشد. به عنوان مثال ما می‌توانیم کارتی با موجودی 65 دلار، 210 دلار یا 485 دلار و سایر موجودی‌هایی که مضربی از 5 هستند را صادر نماییم.
در هنگام استفاده از مسترکارت مجازی برای پرداخت آنلاین هیچ کارمزدی کسر نمی‌شود. یعنی اگر مبلغ پرداختی شما برابر با 205 دلار آمریکا باشد، دقیقاً معادل همین مبلغ از کارت کسر می‌شود.
تنها کارمزدی که در هنگام استفاده از این کارت‌ها ممکن است از موجودی کارت شما کسر شود برای تراکنش‌های ناموفق می‌باشد، یعنی به هر دلیلی مثل ورود اشتباه CVV2 یا تاریخ انقضا کارت (Expiration Date) و همین‌طور ناکافی بودن موجودی کارت در هنگام پرداخت، مبلغ 50 سنت (0.5 دلار) از کارت کسر می‌شود. از این رو لازم است تا در زمان خرید کارت به این نکته توجه داشته باشید که موجودی کارت شما بهتر است اندکی بالاتر از مبلغ پرداخت شما باشد، تا در صورت کسر این کارمزد، با کمبود موجودی مواجه نشده و در پرداخت شما مشکلی پیش نیاید.
با مستر‌کارت مجازی، امکان پرداخت به انواع ارزها (مانند پوند، یورو، دلار استرالیا، دلار کانادا و همه انواع ارزهای دیگر) وجود دارد اما از آنجا که ارز پایه این کارت، دلار آمریکا می باشد و به دلار آمریکا نیز شارژ می‌شود، در صورتی که پرداخت شما به یورو، دلار کانادا، دلار استرالیا، پوند یا سایر ارزها باشد، به مبلغ پرداختی شما حداکثر 4 درصد کارمزد جهت تبدیل واحد ارز بین بانکی اضافه می‌شود و این میزان بیشتر از موجودی کارت کسر می‌شود.
این کارت‌ها پس از تاریخ صدور، حداقل 3 ماه و حداکثر 4 ماه (تا پایان 3 ماه میلادی بعدی) اعتبار دارند و پس از گذشت این زمان منقضی (Expire) می‌شوند و قابل استفاده نخواهند بود. برای مثال اگر شما در روز اول تا 30 ام ماه ژانویه این کارت را تهیه نمایید تا پایان ماه آپریل می‌توانید از این کارت استفاده کنید، به عبارت دیگر شما در بهترین حالت تا چهار ماه و در بدترین حالت تا سه ماه امکان استفاده از کارت را خواهید داشت. از این رو پیشنهاد ما این است که تنها در صورتی که حداکثر ظرف یک ماه آینده تمامی موجودی کارت را مورد استفاده قرار می‌دهید آن را سفارش دهید.
تا یک ماه پس از اتمام اعتبار کارت، امکان مشاهده موجودی و تراکنش‌های کارت و نیز با کسر هزینه 5 دلاری، امکان انتقال موجودی کارت فعلی شما به کارتی جدید وجود دارد. همچنین تا دو هفته پیش از زمان انقضای کارت، می‌توانید از طریق ثبت سفارش در صفحه "خرید مانده کارت" نسبت به فروش مانده مبلغ ارزی خود اقدام نمایید.
مسترکارت مجازی امکان بازگشت پول (Refund) مبالغ پرداخت شده را دارد. یعنی اگر به هر دلیلی تمام یا بخشی از مبالغ پرداخت شده قبلی به کارت بازگردد، این مبلغ ریفاند می‌شود و به موجودی کارت شما اضافه می‌شود.
در صورتی که پس از دوره اعتبار کارت (یعنی پس از 3 تا 4 ماه) به هر دلیلی مثل ریفاند، مبلغی به کارت بازگردانده شود، فقط تا 1 ماه پس از تاریخ اعتبار کارت و به شرط دارا بودن بالای 15 دلار موجودی در کارت، با درخواست شما و پس از کسر 5 دلار از موجودی کارت قبلی، مابقی مبلغ موجودی به مستر کارت مجازی جدیدی انتقال می‌یابد.
با توجه به این که مستر کارت روی اکانت افراد در سایت emoneyonlineservices.com صادر می‌شود، با هر ایمیل آدرس، می‌توان برای صدور حداکثر پنج مستر‌کارت مجازی با موجودی بالای 5 دلار اقدام نمود. پس اگر با یک ایمیل آدرس بخواهید بیش از پنج کارت سفارش دهید، لازم است موجودی حداقل یکی از پنج کارت قبلی زیر 5 دلار باشد.
از آنجا که این MasterCard از نوع مجازی می‌باشد و این کارت فاقد فیزیک (کارت پلاستیکی) می‌باشد، امکان خرید حضوری با استفاده از دستگاه‌های POS فروشگاهی یا دریافت پول نقد از دستگاه‌های خودپرداز (ATM) در خارج از کشور وجود ندارد.
مستر‌کارت مجازی هیچ گونه محدودیتی در مبلغ یا تعداد تراکنش ندارد.
این کارت‌ها با نام می‌باشد و به نام شما و همراه با Billing Address (که در زمان پرداخت آنلاین به آن نیاز دارید) صادر می‌شود، که این آدرس نیز به همراه سایر اطلاعات کارت پس از خرید کارت برای شما ارسال می‌شود. همچنین شما می‌توانید مشخصات خود را در کنترل پنل کارت نیز مشاهده فرمایید.
در صورت نیاز می‌توانید در هر زمان که بخواهید و به دلیل ملاحظات شخصی در مورد امنیت کارت خود، این کارت را غیر فعال یا فعال کنید. در تعداد دفعات غیر فعال کردن یا فعال کردن کارت محدودیتی وجود ندارد.

به طور کلی مشخصات کلیدی کارت های مستر ما عبارت اند از:

- آماده برای استفاده آنی و تحویل فوری در ایران

- دارای اینترنت بانک برای دسترسی به صورت حساب و اطلاعات حساب

- داشتن امکان ریفاند مبالغ پرداختی

- قابلیت تعویض Billing Address

- مدت اعتبار کارت از تاریخ شارژ به مدت حداکثر دو ماه میباشد.

- امنیت بسیار بالا و در دسترس بودن در همه جا

- پرداخت حق عضویت وب سایت ها

- رجیستر شده به نام فرد دارنده ی کارت

- دسترسی آنلاین و لحظه ای به تراکنش ها

- واحد ارزی کارت دلار ولی قابل استفاده با هر ارز دیگر مثل یورو و پوند و ...

- قابلیت اتصال به Paypal, moneybookers و …

- بهترین گزینه برای انجام پرداخت های آنلاین بین المللی نظیر: پرداخت هزینه هاست و دامین - اخذ پذیرش در دانشگاه ها - خرید مستقیم بلیط پروازهای خارجی، رزرو هتل و پانسیون - در خارج از کشور و اجاره اتومبیل - خرید آنتی ویروس و نرم افزار اوریجینال - خرید کتاب و مجلات خارجی - پرداخت هزینه مهاجرت - پرداخت هزینه مقالات ISI ,شرکت در کنفرانسها و سمینار های بین المللی - شرکت در آزمونهای علمی Toefl,GRE,IELTS - پرداخت هزینه ها در سایت های بین المللی Google Adwords, Ebay, 2Checkout, Yahoo, Amazon.com, Godaddy و ...

 کافی است به میزان موجودی دلاری مورد نیاز خود برای مستر کارت، معادل ریالی را از طریق فرم زیر پرداخت کنید.

قدم اول: ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید “افزایش اعتبار” بدهید. (با استفاده از رمز دوم و درگاه پرداخت آنلاین بانکی شتاب یا به روش کارت به کارت می توانید اعتبار ریالی حساب شریف ویزا خود را افزایش دهید.)
قدم دوم: سفارش خود را با توجه به نوع آن، ثبت سفارش کنید. لیست خدمات شریف ویزا از اینجا قابل مشاهده است.
 
شما همچنین می توانید جهت پرداخت حضوری در روزهای شنبه تا پنجشنبه (در صورت تعطیل نبودن) با تعیین وقت قبلی، به دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.