اپلیکیشن فی سوئد

پادشاهی سوئد کشوری واقع در شمال اروپا است. سوئد چهارمین کشور بزرگ اروپا است. سوئد هشتمین سرانه تولید ناخالص داخلی را در دنیا دارد و از جایگاه خوبی در جنبه های مختلف ملی مثل کیفیت زندگی , آزادی شهروندی ,  بهداشت , آموزش , رفاه و توسعه انسانی قرار دارد. دانشگاه های سوئد از نظر کیفیت در سطح بسیار بالایی قرار دارند و در بین کشورهای جهان از اعتبار به سزایی دارند. هر ساله دانشجویان بسیاری برای ادامه تحصیل سوئد را انتخاب می کنند. دانشگاه های سوئد همانند بیشتر دانشگاه های دنیا در دو ترم پاییز و بهار سال تحصیلی را برگزار می کنند.

کسانی که قصد اپلای برای دانشگاه های سوئد را دارند می توانند اطلاعات مورد نیاز مانند صفحه چک لیست هر ترم (راهنمای اپلای) و همچنین وب سایت پذیرش دانشگاه های سوئد را از لینک زیر مشاهده کنند.

https://www.universityadmissions.se/en

همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه های سوئد و مقاطع تحصیلی لیسانس و فیق لیسانس و دکترا برای دانشگاه های سوئد به لینک زیر مشاهده کنید.

http://english.uka.se

برای تحصیل در کشور سوئد در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس دانشجویان ایرانی و غیر از اروپا باید هزینه شهریه و اپلیکیشن فی را به مبلغ 700 تا 1000 کرون پرداخت کنند. اما برای دوره ی دکترا نیازی به پرداخت هزینه نیست زیرا مقطع تحصیلی دکترا در کشور سوئد شغل محسوب شده و دانشجو ماهانه از دانشگاه حقوق میگیرد.

همچنین دانشجویان باید برای هر ترم هزینه ای را به عنوان اپلیکیشن فی بپردازند.

بهترین روش پرداخت برای دانشگاه های سوئد پرداخت از طریق مستر کارت و ویزا کارت است. دانشگاه های سوئد قابلیت دریافت پول را به صورت حواله بانکی دارند. متقاضیان تحصیل در دانشگاه های سوئد می توانند با مراجعه به لینک زیر از ددلاین های دانشگاه های مورد نظر خودشان در سوئد مطلع شوند.

https://www.universityadmissions.se/en

ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید“افزایش اعتبار” داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.
مبلغ قابل پرداخت برای دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * مبلغ ارزی مورد نظر = مبلغ قابل پرداخت ریالی
مبلغ قابل پرداخت برای سایر ارزها غیر از دلار آمریکا با فرمول زیر محاسبه می شود:
قیمت دلار سایت * (7 درصد کارمزد) 1.07 * (نرخ تبدیل واحد بین بانکی) 1.04 * مبلغ به دلار آمریکا در سایت xe.com = مبلغ قابل پرداخت ریالی

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

شما می توانید از روش های زیر سفارش خود را سریع تر انجام دهید

” لطفا تمام اطلاعات را به انگلیسی تکمیل نمایید “