راهنمای عضویت در IEEE برای اولین بار

به منظور ثبت نام در IEEE، ابتدا وارد سایت www.ieee.org شوید.

1) بر روی دکمه  Join  در سمت راست صفحه کلیک کنید.

2) یکی از دو گزینه عضویت شامل عضویت عادی (Professional Membership) یا عضویت دانشجویی (Student/Graduate Student Membership) را انتخاب کنید و روی  Join IEE Now  کلیک کنید.

3) روی Create Account کلیک کنید.

4) مشخصات خواسته شده از جمله ایمیل (یوزرنیم شما نیز خواهد بود) را وارد نمایید و روی  Create Account  کلیک کنید.

5) در صورتی که با خطای Your Cart Does Not Contain any Membership مواجه شدید بر روی Add کلیک کنید و نوع عضویت خود را از میان گزینه های موجود انتخاب کنید.

6) حال باید آدرس خود را وارد کنید. همانطور که می دانید آدرس انگلیسی باید از آخر به اول نوشته شود. مثال:

تهرانپارس- خیابان بهشت- بعد از چهار راه بعثت - خیابان 196 غربی- کوچه گلریز- پلاک 25 – واحد14

Unit 14, No 25,Golriz Alley, West 196 St, after Besat Cross, , Behesht Ave, Tehran Pars

راهنمای کلمات مورد استفاده در آدرس نیز به شرح زیر است: واحد*:Unit، طبقه*: Floor، شماره* (پلاک): No، کوچه*: Alley، بلوار*: Blvd، خیابان*: St، میدان*: Sq، بزرگراه*:Free Way، چهار راه *:Cross، قبل از*: before، خیابان بزرگ*: Ave، * ساختمان: Bldg، روبروی*:In Front of، جنب*:Near، نزدیک*:Near، بعد از *: after

7) در این مرحله وضعیت تحصیلی خود را در فرم تکمیل نموده و روی Save کلیک کنید.

8) در صوتیکه تمایل دارید در Societies IEEE عضو شوید، روی cمورد نظر کلیک کنید. در صورتیکه تمایل به ثبت نام در Societies IEEE ندارید، به منظور ادامه ثبت نام به مرحله بعد بروید.

9) در قسمت Subscription Options می توان نوع ارسال مجلات IEEE را انتخاب نمود. در صورتیکه تمایل دارید با هزینه کمتری ثبت نام شما انجام شود روی گزینه Edit کلیک کنید.

10) در پنجره جدید گزینه Electronic را تیک بزنید. در این صورت مجلات IEEE به صورت فایل Pdf در دسترس شما قرار خواهند گرفت. در صورتیکه گزینه Print را تیک بزنید مجلات با پست برای شما ارسال خواهند شد و هزینه 43 دلار می شود.

11) در پنجره بعدی علت عضویت خود در IEEE را علامت زده و روی Proceed to Checkout کلیک نمائید.

12) در این مرحله عضویت شما در سایت IEEE تکمیل شده است. به منظور تکمیل فرایند ثبت نام، با توجه به مبلغ نوشته شده نهایی دو قدم زیر را از همین صفحه انجام دهید.

قدم اول: ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید “افزایش اعتبار” بدهید. (با استفاده از رمز دوم و درگاه پرداخت آنلاین بانکی شتاب یا به روش کارت به کارت می توانید اعتبار ریالی حساب شریف ویزا خود را افزایش دهید.)
قدم دوم: سفارش خود را با توجه به نوع آن، ثبت سفارش کنید. لیست خدمات شریف ویزا از اینجا قابل مشاهده است.
 

تمدید عضویت سالانه IEEE

در صورتیکه قبلا در IEEE عضو شده اید، ابتدا به سایت www.ieee.org بروید.

1) بر روی دکمه  Renew  در سمت راست صفحه کلیک کنید.

2) روی  Begin Renewal Process  کلیک کنید.

3) مشخصات خواسته شده یعنی یوزرنیم (ایمیل ) و پسوورد را وارد نمایید و روی  Sign in  کلیک کنید.

4) در قسمت Subscription Options می توان نوع ارسال مجلات IEEE را انتخاب نمود. در صورتیکه تمایل دارید با هزینه کمتری ثبت نام شما انجام شود روی گزینه Edit کلیک کنید.

5) در پنجره جدید گزینه Electronic را تیک بزنید. در این صورت مجلات IEEE به صورت فایل Pdf در دسترس شما قرار خواهند گرفت. در صورتیکه گزینه Print را تیک بزنید مجلات با پست برای شما ارسال خواهند شد و هزینه 43 دلار می شود.

6) در پنجره بعدی علت عضویت خود در IEEE را علامت زده و روی Proceed to Checkout کلیک نمائید.

7) در این مرحله عضویت شما در سایت IEEE تکمیل شده است. به منظور تکمیل فرایند ثبت نام، با توجه به مبلغ نوشته شده نهایی دو قدم زیر را از همین صفحه انجام دهید.

قدم اول: ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید “افزایش اعتبار” بدهید. (با استفاده از رمز دوم و درگاه پرداخت آنلاین بانکی شتاب یا به روش کارت به کارت می توانید اعتبار ریالی حساب شریف ویزا خود را افزایش دهید.)
قدم دوم: سفارش خود را با توجه به نوع آن، ثبت سفارش کنید. لیست خدمات شریف ویزا از اینجا قابل مشاهده است.
 
شما همچنین می توانید جهت پرداخت حضوری در روزهای شنبه تا پنجشنبه (در صورت تعطیل نبودن) با تعیین وقت قبلی، به دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.