ریپورت نمره آزمون تافل اینترنتی TOEFL iBT Score Report

تا ۱۰ شب قبل از آزمون می توان ۴ دانشگاه برای ریپورت رایگان نمرات را به صورت آنلاین در اکانت خود تغییر داد و یا حذف نمود. اما برای گزارش اضافی نمرات تافل که پس از این تاریخ انتخاب می شوند بایستی مبلغ ۱۹ دلار امریکا به ازاء هر دانشگاه پرداخت نمایید. گزارش رسمی نمرات تافل iBT شما تقریبا ۱۳ روز پس از آزمون به دانشگاه های مورد نظر فرستاده می شوند. معمولا ارسال پستی بین ۷ تا ۱۰ روز در امریکا و ۴ تا ۶ هفته در بیرون از امریکا پس از تاریخ ارسال به طول می انجامد. در مورد گزارش اضافی نمرات تافل iBT، پس از پرداخت هزینه ۱۹ دلار بین ۴ تا ۷ روز کاری نمرات شما به دانشگاه مورد نظر ارسال می گردد.

ریپورت نمره آزمون جی آر ای GRE Score Report (جنرال و سابجکت)

شما می توانید ۴ دانشگاه را برای ریپورت رایگان نمرات هنگام برگزاری آزمون انتخاب کنید. اما برای گزارش اضافی نمرات جی آر ای  بایستی مبلغ 27 دلار امریکا به ازاء هر دانشگاه پرداخت نمایید. گزارش رسمی نمرات جی آر ای شما تقریبا ۱۳ روز پس از آزمون به دانشگاه های مورد نظر فرستاده می شوند. در مورد گزارش اضافی نمرات جی آر ای GRE، پس از پرداخت هزینه 27 دلار بین ۴ تا ۷ روز کاری نمرات شما به دانشگاه مورد نظر ارسال می گردد.

به منظور ثبت آنلاین درخواست ارسال نمره پس از ورود به اکانت با کلیک برروی گزینه Send My Scores و انتخاب کشور و ایالت دانشگاه مورد نظر، دانشگاه مورد نظر را برای گزارش رسمی نمره خود را انتخاب نمایید. برای سفارشات آنلاین ۴ تا ۷ روز کاری پس از دریافت درخواست شما نمرات ارسال می شوند. می توانید انتخاب کنید همه نمرات، جدیدترین نمره و یا هر نمره آزمون جنرال یا سابجکت که شرکت نموده اید فرستاده شود.

سفارشات ترکیبی

شما همچنین می توانید هم زمان چند نوع سفارش دهید. انواع سفارشات ترکیبی از لینک های زیر قابل دسترس است.