اگر تمایل دارید به سبک سایت قدیم ثبت سفارش کنید از اینجا سفارش خود را ثبت کنید. بدون نیاز به عضویت ولی عدم امکان مشاهده سابقه سفارشات و تخفیفات وفاداری.

وب سرویس شریف ویزا توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و با هدف رفع بخشی از موانع و مشکلات پرداخت های ارزی الکترونیک دانشجویان در فرآیند اپلای برای تحصیل در خارج از کشور، راه اندازی شده تا در کوتاهترین زمان و با کمترین مبلغ کارمزد، نیاز دانشجویان عزیز را از طریق پرداخت با کارت­های اعتباری ویزا، مستر کارت و حساب پی پال برطرف نماید.

 شما می توانید با توجه به نوع پرداخت خود (ثبت نام تافل، اپلیکیشن فی و …) و مبلغ دلاری آن، معادل ریالی سفارشتان را محاسبه کرده و سپس از طریق درگاه پرداخت بانک ملت، مبلغ ریالی سفارش خود را با هریک از کارت های عضو شتاب پرداخت نمایید. با پر کردن فرم ثبت سفارش و ارسال آن، کد پیگیری دریافت خواهید کرد.

بخش پشتیبانی وب سرویس شریف ویزا پس از دریافت سفارش شما کاربران محترم، با توجه به اطلاعات مندرج در فرم سفارش، نسبت به انجام آن اقدام می نماید، لذا از شما تقاضا می کنیم تا حداکثر دقت را در تکمیل اطلاعات درج شده در این فرم لحاظ نموده و توضیحات ضروری را جهت انجام سریع و صحیح درخواست خود قید نمائید.

پس از بررسی و انجام سفارش های ارسالی، نتیجه (رسید پرداخت) از طریق پیامک و ارسال پست الکترونیک به شما اطلاع داده شده و در صورت لزوم از طریق تلفن با شما تماس گرفته خواهد شد.

مدیریت این واحد اقتصادی (صاحب امتیاز نماد اعتمادی الکترونیکی) را آقای حسام الدین راضی اردکانی بر عهده دارد.

قوانین و مقررات سایت:
الف- شریف ویزا در صورت بروز هر یک از موارد زیر هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت:
1. اشتباه من در وارد کردن اطلاعات تماس خود در این فرم شامل شماره تماس و آدرس ایمیل.
2. محاسبه اشتباه و واریز مبلغ معادل ریالی نادرست.
3.اشتباه در وارد کردن اطلاعات مربوط به پرداخت آنلاین ارزی در این فرم یا وجود ابهام در آن.
4. عدم چک نمودن ایمیل (شامل فولدرهای Inbox و Spam) پس از طی شدن مدت زمانی که قرار است مطابق جدول زمانی زیر سفارشم توسط شریف ویزا انجام شود تا بدین ترتیب از موانع یا اشکالات احتمالی در انجام پرداخت خود مطلع شوم.
5. بروز هر گونه مشکلی در مسیر پرداخت که خارج از کنترل شریف ویزا باشد. مثل عدم کار کردن لینک ارسال شده و یا مشکل در سایت دریافت کننده مبلغ.
6. در صورتی که پرداخت از نوع Application Fee و یا مشابه با آن باشد و یا گزینه های Save و Submit را داشته باشد، من می دانم و قبول دارم که بسته به شرایط Application ممکن است شریف ویزا Application را پس از پرداخت Submit کند یا این که Submit نکند. پس من باید بلافاصله پس از دریافت ایمیل انجام موفقیت آمیز پرداخت، وارد اکانت Application خود شوم و از Submit شدن آن مطمئن شوم، چرا که می دانم مسئولیت شریف ویزا تنها پرداخت هزینه Application Fee است و موظف به Submit اپلیکیشن پس از انجام پرداخت نیست. همچنین من می دانم که حتی اگر در سفارش خود درخواست کرده باشم Application مورد نظر Submit نشود (مثلاً فقط Save شود)، شریف ویزا ممکن است به دلیل الزامات سایت مربوط به Application، پس از انجام پرداخت، Application مرا Submit کند که در صورت بروز این حالت هیچ مسئولیتی بر عهده شریف ویزا نخواهد بود. پس از آنجا که معلوم نیست سایت پس از پرداخت اجازه Save اپلیکیشن بدون Submit آن را بدهد یا ندهد، بهتر است همیشه پس از کامل نمودن Application و آماده Submit بودن آن، نسبت به ثبت سفارش پرداخت اقدام نمایم و در نتیجه اگر مشکلی در این رابطه رخ دهد، مسئولیت کامل آن بر عهده اینجانب است و شریف ویزا هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
ب. در صورت بروز هر یک از موارد ذکر شده در بند الف، مسئولیت هر گونه تاخیر یا اشکال در انجام سفارش من، ضرر و زیانی که به من یا به شریف ویزا وارد شود و هر پیامد دیگری برای من یا شریف ویزا، به طور کامل بر عهده من به عنوان درخواست کننده می باشد.
پ. شریف ویزا در صورت بروز هر گونه مشکلی در مسیر پرداخت فقط متعهد است از طریق ایمیل مراتب را به اطلاع من برساند و تعهد دیگری ندارد.
ت.در صورتی که قرار باشد مبلغی بابت این پرداخت به کارتهای شریف ویزا ریفاند شود، معادل ریالی مبلغ ریفاند شده ظرف 4 تا 6 هفته و پس از کسر 5 درصد کارمزد ریفاند به قیمت روز دلار سایت به حساب من واریز می شود و از این رویه رضایت کامل دارم. قابل ذکر است که شریف ویزا، برای ریفاندهایی که پس از سه ماه از تاریخ پرداخت، انجام می گرد مسئولیتی ندارد. البته شریف ویزا، تلاش خود را در جهت بازگشت وجه انجام خواهد داد. ضمناً در صورتی که سایت شریف ویزا اعلام کند که مبلغ مربوطه به کارت ریفاند نشده است، تمام مسئولیت عدم ریفاند شدن مبلغ بر عهده من است و سایت شریف ویزا مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد.
ث.درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد شریف ویزا مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید، این سایت حق دارد واریز ریالی را ظرف حداکثر 2 روز کاری به انجام رساند.