*جهت افزایش امنیت مستر کارت مجازی، اطلاعات کارت هیچگاه توسط ما یا همکاران ما برای شما ایمیل نمی شود. بلکه لازم است در پنل بانکی خود وارد شده و از آنجا مشخصات کارت خود را مشاهده کنید.

پنل بانکی شما با آدرس ایمیلی که هنگام خرید از شریف ویزا ارائه داده اید، متصل شده است

دسترسی به پنل بانکی eMoney و مشاهده اطلاعات کارت

ایجاد اکانت روی پنل اینترنت بانک eMoney ساده است و با طی مراحل زیر می توانید به راحتی اکانت خود را فعال نمایید.

1- وارد سایت eMoney شوید .
نکته: برای وارد شدن به پنل آنلاین، بایستی آی پی(IP) سیستم شما، غیر از آی پی ایران باشد. اگر با آی پی ایران وارد پنل بانکی شوید، متن موجود در تصویر زیر به شما نشان داده خواهد شد.

اگر تا کنون در این سایت حساب کاربری نداشته اید، بر روی گزینه یCreate a new account کلیک کنید.

2- ایمیل خود را وارد نمایید( همان آدرس ایمیلی که در هنگام خرید مستر کارت از شریف ویزا استفاده می کنید).

3- در مرحله بعد وبسایت، پیغام ارسال یک ایمیل تأییدیه بر روی ایمیل وارد شده می دهد.
توجه نمایید که حتما شما به آدرس ایمیل دسترسی دارید و از این طریق می توانید اکانتتان را فعال نمایید.

4- ایمیل خود را باز کنید و در ایمیل ارسال شده، بر روی لینک تأییدیه کلیک کنید.
توجه: به خاطر امنیت پنل بانکی حتما صفحه ایمیل خود و eMoney Products را در یک مرورگر باز نمایید، تغییر مرورگر باعث غیر فعال شدن لینک می شود.

5- در صفحه باز شده لازم است یک پسوورد برای پنل بانکی تعریف کنید. بنابراین پسورد جدید خود را وارد کنید، حال می توانید با کلیک کردن روی گزینه “Login” وارد حساب کاربری خود شوید.

 

6- وارد حساب کاربری خود در eMoney Products شوید .

هنگام اولین ورود اطلاعات فردی خود را کامل کنید. اطلاعات فردی شامل تاریخ تولد، شماره تماس، آدرس است. تاریخ تولد و شماره موبایل خود را بر اساس اطلاعات واقعی پر کنید، زیرا در صورت بروز مشکلات احتمالی، جهت پیگیری های بعدی و تأیید هویت شما از این اطلاعات استفاده می شود. بنابراین تاریخ تولد خود را مطابق با پاسپورت پر کنید.
* آدرس پستی: آدرسی که در این مرحله وارد می کنید ، همان Billing address شما می باشد و در هنگام خرید به آن نیاز دارید. با توجه به محل صدور کارت ها و حساسیت فعلی برخی از پذیرندگان جهانی بر روی کشور ایران پیشنهاد می شود که از یک آدرس در کشور امارات برای ثبت در این قسمت استفاده کنید .
برای مثال :

Country: United Arab Emirates
Address Line 1: Dubai Building
– : Address Line 2
City: Dubai
State/Province: UA
Pistal/Zip Code: 2023

با تکمیل این قسمت و ذخیره کردن آن، اکانت شما بر روی پنل eMoney فعال شده و قابل استفاده است.
برای مشاهده اطلاعات کارت، بعد از اینکه از وبسایت شریف ویزا خرید خود را انجام دادید، وارد اکانت تان در پنل بانکی eMoney می شود. با ورود به پنل شما در بخش My Cards تصویر یک مستر کارت مشاهده می نمایید. در جلوی تصویر گزینه ای با عنوان Show card وجود دارد، بر روی آن کلیک کنید.

با کلیک بر روی show card، اطلاعات کارت به شکل زیر نشان داده می شود. که حاوی اطلاعات زیر است: Token, Card Number, Cholder Name, Expire time,Cvv.

برای پرداخت های آنلاین ارزی، اطلاعات 16 رقمی کارت(Card Number)، تاریخ انقضای کارت(Exp)، رمز سه رقمی امنیتی(CVV) و گاهاً نام دارنده کارت(Cholder Name) لازم می شود. نام دارنده کارت همان اسمی است که شما در هنگام تکمیل اکانت پنل، وارد می نمایید.
در بالای تصویر کارت، عدد ی با عنوان Token مشاهده می شود. این شماره برای پیگیری مشکلات احتمالی است و در صورتی که خللی در انجام پرداخت داشته باشید، از این شماره برای پیگیری می توانید استفاده کنید.