یک روزه در صدر نتایج گوگل باشید !

افتتاح حساب گوکل ادوردز با شارژ اولیه 25 دلاری

تبلیغات گوگل یا گوگل ادوردز چیست؟

تبلیغات در موتور جستجوی گوگل یا همان گوگل ادوردز، خدمات آنلاین تبلیغاتی است که توسط گوگل ارائه شده است. این سرویس، به بازاریابان اجازه می دهد تا با پرداخت مبلغی بسیار کم، لینک های سایت خود را در در میان نتایج اصلی جستجوی گوگل نمایش دهند.

تبلیغ در گوگل، محبوبیتی باورنکردنی در جهان دارد. آمار نشان می دهد که کسب و کارهای کوچک و متوسط، به طور میانگین سالانه بیش از 100 هزار دلار صرف تبلیغات گوگلی می کنند و 90% از درآمد 60 میلیارد دلاری شرکت گوگل در سال های اخیر، از طریق تبلیغات ادوردز بوده است.

 

تبلیغ در گوگل چگونه است؟

تبلیغات گوگل عموماً در بالای یا پایین صفحه نتایج، به نمایش در آمده و با برچسب ad از نتایج طبیعی یک جستجو جدا شده اند. در نتیجه، هنگامی که شما در گوگل ادوردز مبلغی را شارژ می کنید و یک یا چند کلمه کلیدی را مشخص می کنید، تبلیغ شما در جایگاه های مخصوص تبلیغ نمایش داده می شود. اما جایگاهش شما در بین سایر نتایج، کجاست؟، بستگی به میزان رقابت در کسب و کار شما دارد. هر میزان رقابت در یک کلمه بیشتر باشد، برای جایگاه های بالاتر، باید هزینه بیشتری را به گوگل پرداخت نمایید.

البته تنها هزینه تعیین شده مطرح نیست، بلکه کیفیت تبلیغ تان نیز اهمین دارد. هر میزان کیفیت تبلیغ شما بیشتر باشد، گوگل حاضر است بیشتر و در جایگاه های بهتری تبلیغ شما را نمایش دهد. این یعنی ممکن است شما، مبلغی کمتر از رقبای خود بپردازید، اما به خاطر کیفیت بالاتر تبلیغ وب سایت شما، جایگاه بهتری نسبت به آنها داشته باشید.

برای نمونه، کلمه طراحی سایت را در نظر بگیرید. در کلمه طراحی سایت، آنقدر رقابت تنگاتنگ است که برای دیده شدن سایت شما در نتایج اول گوگل، باید رقمی بیشتر از 1 دلار برای هر کلیک به گوگل پرداخت کنید و برای حضور در پایین صفحه اصلی، احتمالاً هزینه هر کلیک شما، 30 سنت خواهد بود. به نظر می رسد، این هزینه کمی زیاد باشد. ولی شما می توانید با دو راه ساده، هزینه های خود را کاهش دهید.

 1. در سایر کلمات مرتبط با خدمات خود که کمتر رایج هستند تبلیغ دهید، در بحث طراحی سایت، مثلا ساخت سایت و ایجاد سایت، می تواند گزینه های ارزان تری باشد.
 2. آنگونه متن تبلیغ و صفحه فرود سایت خود را بهینه نمایید که هزینه تبلیغ شما تا حد ممکن کاهش یابد.

در نتیجه، با یک مدیریت درست، می توانید کلمات خاصی را در حوزه کسب و کار خود پیدا کرده و هزینه کلیک های تبلیغی را کاهش دهید. البته برای این منظور لازم است که یک فرد متخصص در این زمینه به شما کمک کندکه شریف ویزا، خدمات افتتاح حساب مدیریت شده را نیز ارائه می دهد.

 کافی است با انتخاب پلن های موجود، معادل ریالی را از طریق فرم زیر پرداخت کنید.

قدم اول پرداخت مبلغ ریالی از طریق فرم واریز آنلاین از طریق درگاه بانک (در همین صفحه) یا کارت به کارت به شماره کارت ما

قدم دوم ثبت سفارش از طریق فرم “ثبت سفارش و ارسال مشخصات پرداخت”

شما همچنین می توانید جهت پرداخت حضوری در روزهای شنبه تا پنجشنبه (در صورت تعطیل نبودن) با تعیین وقت قبلی، به دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید. فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.

ضوابط و شرایط خدمات شریف ویزا

 1.  افتتاح حساب گوگل از امارات
 2. حساب افتتاح شده به نام و با مشخصات شما می باشد، برای این منظور باید نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد مندرج در پاسپورت را برای ما ارسال نمایید تا با همین مشخصات اکانت برای شما ایجاد گردد.
 3. حساب شما با استفاده از آی پی امارات افتتاح میشود، اکیدا توصیه میکنیم برای کاهش ریسک های موجود حتما مبادرت به تهیه سرور مجازی امارات نمایید و فقط از این طریق به حساب خود لاگین کنید. در صورت لاگین با هر آی پی دیگر غیر از امارات اکانت ساسپند شده و کارت مورد استفاده در بلک لیست گوگل قرار خواهد گرفت
 4. شما میتوانید قبل از ثبت سفارش خود نیز سرور مجازی ویندوز امارات تهیه نمایید و اطلاعات لاگین را در قسمت توضیحات وارد نمایید تا ایجاد اکانت شما با همان سرور مجازی صورت گیرد.
 5. هرگز حتی برای لاگین شدن به اکانت جیمیل مربوطه نیز نباید از آی پی ایران استفاده نمایید.
 6. برای افتتاح حساب شما یک اکانت جیمیل ایجاد میگردد، و سپس حساب ادوردز با استفاده از آن اکانت افتتاح میشود. شما میتوانید در فیلد مربوطه ایمیل و پسورد پیشنهادی خود را وارد نمایید.
 7. مدت زمان افتتاح حساب بین 1 تا 3 روز کاری می باشد.
 8. به دلیل حساسیت های گوگل ، شریف ویزا، تعهدی در قبال بسته شدن حساب شما ندارد.
 9. حساب های مدیریت نشده با مسولیت مدیریت حساب به عهده مشتری میباشد.
 10. در حساب های مدیریت شده، یک کمپین با انتخاب شما تدوین شده و انتخاب کلمات کلیدی و قیمت گزاریی توسط ما انجام می گیرد.
 11. امکان شارژ پنل پس از پایان اعتبار وجود دارد.

روش دیگر پرداخت ریالی

واریز از طریق کارت به کارت

به شماره کارت 5402 8533 3370 6104  نزد بانک ملت

به شماره کارت 8423 3525 2910 5022  بانک  پاسارگاد

به نام حسام الدین راضی اردکانی

واریز از طریق شماره حساب

به شماره حساب 6019919052 نزد شعب بانک ملت

به شماره حساب 2 11831634 8000 236 بانک پاسارگاد

به نام حسام الدین راضی اردکانی 

قدم اول: واریز آنلاین از درگاه پرداخت بانکی با کارت همه بانک ها

ارم پرداخت

قدم دوم: ثبت سفارش و ارسال مشخصات پرداخت

[iphorm id="1" name="فرم ثبت سفارش"]