اگر نتوانستید با نام کاربری و رمز ورود خود، در سایت ورود کنید. لطفا مجددا ثبت نام کنید.

خدمات و تسهیلات نقد کردن درآمد های ارزی شما از اینترنت، توسط شریف ویزا قابل انجام می باشد. اگر شما برنامه نویس، گرافیست و طراح، معمار، عکاس و یا دارای هرگونه حرفه خاصی هستید که برای مشتریان خارج از کشور کار می کنید، می توانید از طریق این سرویس درامد ارزی خود را به ریال نقد کنید!

پروسه نقد کردن درآمدهای ارزی با بالاترین نرخ تبدیل ارز به ریال و با تسویه حساب کمتر از 24 ساعت به آسانی انجام می شود. درآمد های اینترنتی شما می توانند بصورت دلار پی پال و یا از طریق ارسال چک ، حواله های وایر ترنسفر (حواله بانکی) ، حواله وسترن یونیون برای ما ارسال شود. شما میتوانید در صورتی که دارای درآمد ارزی می باشید و بدلیل تحریم با مشکل نقد کردن آن به ریال مواجه هستید از طریق سایت با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

پی پال یکی از رایج ترین و محبوب ترین روش های پرداخت درآمد ارزی در اینترنت می باشد. در این حالت در صورت تایید سورس دلار شما ، اکانت پی پال ما در اختیارتان قرار می گیرد تا شرکت مربوطه دلار را به آن منتقل کند و پس از انتقال در کمتر از ۲۴ ساعت معادل ریالی با شما تسویه خواهد شد.
از جمله سایت هایی که کاربران ایرانی در آن فعال هستند و درآمدشان به واسطه پی پال و از طریق ما نقد می شود عبارتند از:

Envato

ThemeForest

VideoHive

GraphicRiver

Microlancer

CodeCanyon

Freelancer.com

99Design.com

Elance.com

EpicGames.com

AdForGames.com

Bidvertiser.com

Wrapbootstrap

NeoBux.com

PeoplePerHour

در حال حاضر نرخ خرید هر دلار/یورو پی پال از مشتری برابر با نرخ خرید اسکناس میباشد (این فرمول در زمان نوسانات ارز ممکن است تغییر یابد) و در کمتر از ۲۴ ساعت تسویه می شود. ضمنا سایر ارزهای دیگر بر اساس معادل دلاری انها (مطابق تبدیل ریت در پی پل) محاسبه می شود.
سایر مشتریانی که دلارشان در حساب های پی پل شخصی یا ثالث می باشد و قصد همکاری با ما را دارند تنها در شرایطی که بتوانند تضمین های لازم ( سپردن چک یا سفته ) بابت سورس دلار خود ارائه دهند امکان خرید دلارشان میسر می باشد.

در روش وایر ترنسفر که نسبت به سایر روش ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد حساب بانکی ما در خارج از کشور در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا بتوانند درآمد یا وجه خود را از طرف خارجی دریافت کرده و سپس توسط ما به ریال تبدیل شود. در حال حاضر برای حواله های بانکی 40$ کارمزد ثابت اخذ شده و دلار آن %۳ کمتر از نرخ اسکناس محاسبه و در کمتر از ۲۴ ساعت تسویه می شود.

در حال حاضر برنامه نویسان ، طراحان وب ، عکاسان ، بازرگانان و وب مسترهای زیادی در ایران درآمدهای خود را با استفاده از سرویس ما به ریال نقد میکنند و هر روز به تعدادشان افزوده می شود. در حال حاضر ماهانه دلارهای بسیاری با استفاده از روش های مختلف که در بالا ذکر شد توسط ما نقد می شود و امیدواریم بتوانیم هر روز این حجم را افزایش داده و به تعداد بیشتری از کاربران سرویس دهی داشته باشیم.
اگر شما نیز دارای درآمد ارزی در هر حجمی هستید میتوانید هم اکنون تماس بگیرید و از مشورت با ما در این زمینه برخوردار شوید. مسلما هدف ما ارائه بهترین راهکار جهت نقد کردن درآمد ارزی شما از اینترنت می باشد.