پرداخت هزینه رزرو ثبت نام آزمون جی آر ای جنرال GRE General

  • احتمال انجام ثبت‌نام قطعی در تاریخ و سنتر انتخابی شما، 99% می باشد.
  • ثبت نام قطعی شما ممکن است نیم ساعت بعد از ثبت سفارش انجام شده و یا تا 4 روز قبل از امتحان نیز طول بکشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی از ثبت‌نام منصرف شوید و یا ما موفق به ثبت نام شما نشویم، 100% وجه پرداختی شما، بازگشت داده می‌شود.

با توجه به تقاضای بالا برای شرکت در آزمون های زبان خصوصاً جی آر ای جنرال، داوطلبان با مشکل کمبود جا و پر بودن سنترهای آزمون در تاریخ های مورد نظرشان مواجه شده اند. تیم شریف ویزا با توجه به سابقه چندین ساله در ثبت نام آزمون های زبان، اعتقاد دارد که در هر زمانی امکان ثبت نام داوطلبین وجود دارد. علت این امر، جابجایی ها و کنسلی های مختلف توسط داوطلبین ثبت نام شده است. همچنین همواره تاریخ ها و سنترهای جدید به تاریخ های موجود اضافه می گردد.

با توجه به آنلاین بودن مستمر تیم شریف ویزا در سایت ets، ما می توانیم جاهای خالی را برای شما پیدا کنیم و ثبت نامتان را در تاریخ و سنتری که هم اکنون پر است انجام دهیم. کافی است تنها با پرداخت معادل ریالی 6$ رزرو ثبت نام آزمون مورد نظر خود را سفارش دهید.

برای ثبت نام جی آر ای جنرال ابتدا با وارد کردن اطلاعات خود در در بخش جی آر ای سایت ETS یعنی http://www.ets.org/gre، یک پروفایل برای خود ایجاد کنید. سپس با استفاده از منوی اول در محیط کاربری خود Register را بزنید. حال می توانید تاریخ مناسب خود را در مرکز مورد نظر (چنانچه جای خالی داشته باشد) پیدا کنید. مراکز مهم برگزاری آزمون تافل در تهران شامل: سازمان سنجش آموزش کشور، مجتمع آموزشی امیربهادر، موسسه فرهنگی علامه سخن، مجتمع فنی تهران می باشد.

پس از انتخاب تاریخ امتحان و حوزه مورد نظر، پس از طی چند مرحله، ثبت نام بوسیله پرداخت آنلاین توسط کارت اعتباری بین المللی مثل Visa Card ،Master Card و غیره امکان پذیر است. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون جی آر ای جنرال GRE General  و همچنین ریپورت های نمره و تغییر تاریخ آزمون تنها به روش پرداخت با کارت های اعتباری بین المللی ممکن می باشد. این خدمات را ما در کمترین زمان برای شما انجام می دهیم.

قدم اول: ابتدا به اندازه مبلغی که بایستی پرداخت کنید “افزایش اعتبار” بدهید. (با استفاده از رمز دوم و درگاه پرداخت آنلاین بانکی شتاب یا به روش کارت به کارت می توانید اعتبار ریالی حساب شریف ویزا خود را افزایش دهید.)
قدم دوم: سفارش خود را با توجه به نوع آن، ثبت سفارش کنید. لیست خدمات شریف ویزا از اینجا قابل مشاهده است.
 
شما همچنین می توانید جهت پرداخت حضوری در روزهای شنبه تا پنجشنبه (در صورت تعطیل نبودن) با تعیین وقت قبلی، به دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.

نکته مهم در باره پرداخت هزینه ثبت نام و رزرو: توصیه ما این است که علاوه بر مبلغ 6$ هزینه رزرو، مبلغ خود آزمون یعنی 205$ را نیز هم اکنون واریز نمایید. تا در همان لحظه که تاریخ مورد نظر شما پیدا گردید با شما تماس گرفته شده و بلافاصله ثبت نام شما انجام شود. در غیر اینصورت شما باید در کمتر از پنج دقیقه بعد از تماس ما، مبلغ 205$ را واریز نمایید تا ثبت نام را انجام دهیم. در این حالت ممکن است شما دسترسی به اینترنت نداشته باشید که موجب از دست رفتن زمان پیدا شده برای شما خواهد شد.